Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Mesut Özil’in Etten Duvarı Dikkat Çekti

Almanya Milli Takımını bırakan Arsenal’li yıldız Mesut Özil’in Singapur’daki özel korumalı hali herkesin dikkatini çekti. 29 yaşındaki futbolcu artık etten duvarla geziyor.

Mesut Özil’in Etten Duvarı Dikkat Çekti
Mesut Özil’in Etten Duvarı Dikkat Çekti Cem Güner
Bu içerik 277 kez okundu.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la resim çekildikten sonra ırkçı muamelesi gören ve baskı altına alınan Arsenal’li yıldız Mesut Özil, Almanya Milli Takımını bıraktığını açıklamıştı. Herkes tarafından tam destek alan Özil’in kararı sonrasında etten duvarla gezdiği gözlemlendi.

Singapur’daki Arsenal kampında etkinliğe katılan Londra ekibinin yıldız futbolcusuna çıkışta koruma ordusu eşlik etti. Birçok güvenlikçinin futbolcunun etrafından etten duvar oluşturup, kuş uçurmadığı açıklandı.

Özil, Arsenal’in taraftarlarına özel bir etkinlik oluşturdu. Bu etkinliğe katılan 29 yaşındaki Arsenal yıldızı, etkinlik çıkışında koruma ordusuyla görüntülendi. Özil’in bir yanında Singapurlu özel güvenlik ekibi yer alırken bir yanında da kulübün güvenlik ekibi bulundu.

Almanya Milli Takımı’ndan ayrılma kararı alan Mesut Özil, bu kararı sonrasında ilk kez basın mensuplarına açıklamada bulundu. Açıklamalarında, milli takımdan ayrılma konusuna hiç değinmeyen Özil, ikinci kez Singapur’a geldiğini ve burada olmanın çok heyecan verdiğini belirtti. Özil, şu ifadelere yer verdi:

 “Singapur’da olmak çok heyecan verici. İkinci kez buraya geliyoruz ve gerçekten keyifle geliyoruz. Paris Sanit Germain ve Atletico Madrid’e karşı iyi maçlar olmasını bekliyoruz.”

mesut özil arsenal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi