Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Gomis’in Menajerinden Flaş Açıklamalar

Galatasaray'ın yıldızı Bafetimbi Gomis'in menajeri Mendy, Galatasaray’la ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Mendy, Galatasaray’ın yeni sözleşme imzalama sözü verdiğini ancak tutmadığını iddia etti.

Gomis’in Menajerinden Flaş Açıklamalar
Gomis’in Menajerinden Flaş Açıklamalar Cem Güner
Bu içerik 566 kez okundu.

Galatasaray’la ilgili flaş açıklamalarda bulunan Galatasaray'ın yıldızı Bafetimbi Gomis'in menajeri Mendy, kulübün yeni sözleşme imzalama sözü verdiğini ancak tutmadığını belirtti.

Galatasaraylı yıldızın menajeri, Galatasaray’ın verdiği sözü tutmadığını dile getirdi. Mendy, Galatasaray ile sözleşme imzaladıkları sırada, 4 yıllık istediklerini ancak 3 yıllığına anlaştıklarını, sezon iyi geçmesi halinde ise şartların tekrardan iyileştirileceğini bildirdi.

Gomis’in bu yıl içerisinde sahada çok şey yaptığını ifade eden Mendy, Galatasaray’ın teklif varsa ayrılabileceğini dile getirdiğini, anlaşmaları üzere kulüple görüşmeye gittiklerini, yönetim değiştiğini ancak oyuncuya zam yapmanın mümkün olmayacağını söylediklerini açıkladı.

Çoğu oyuncuya ödeme yapan Galatasaray’ın Gomis’in maaşında 5 ay gecikme olduğu zaman bile FIFA’ya gitmediğini, oyuncunun parayı düşündüğü yönündeki eleştirilere maruz kaldığını ifade etti.

Gomis’in takımda kalmak için bazı somut teklifleri reddettiğini bildiren Mendy, Galatasaray’ın oyuncu için teklif varsa gidebileceğini belirtmesinden sonra hayal kırıklığına yaşadıklarını vurguladı.

bafembi gomis galatasaray
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar