Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe Genel Sekreterinden Flaş Açıklamalar

Yüksek Divan Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı’nda flaş açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan, forma satışlarının rekor sayısını duyurdu.

Fenerbahçe Genel Sekreterinden Flaş Açıklamalar
Fenerbahçe Genel Sekreterinden Flaş Açıklamalar Cem Güner
Bu içerik 508 kez okundu.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan, Yüksek Divan Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı’nda flaş açıklamalarda bulundu. Becan, forma satışlarının rekor sayısını belirtti.

Yüksek Divan Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı. 40 bin 444 satılabilir kombine arasında 39 bin 226 adet satış yaptıklarını duyuran Becan, göreve geldiği günden bu yana satılan forma sayısının 82 bin 148 olduğunu duyurdu.

Fenerbahçe taraftarı, Fenerbahçe’nin açıklanan borcundan sonra takıma büyük oranda destek verdi. Açıklanan borçtan sonra forma sayısı Ali Koç başkanlığından sonra 82 bin 148 oldu.

Yönetim olarak ilk kez toplantı yaptıklarını belirten Becan, çok heyecanlı olduğunu ve tarifinin zor olduğunu bildirdi. Becan taraftarın çağrılara cevap verdiğini ve kısa süre içerisinde kombineleri tükettiğini ifade etti.

 

ali koç fenerbahçe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar