Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Futboldaki Olumlu Havayı Ali Koç’a Borçluyuz

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe’nin çiçeği burnunda başkanı Ali Koç’a övgüler yağdırdı.

Futboldaki Olumlu Havayı Ali Koç’a Borçluyuz
Futboldaki Olumlu Havayı Ali Koç’a Borçluyuz Cem Güner
Bu içerik 489 kez okundu.

Fenerbahçe’nin çiçeği burnunda başkanı Ali Koç’a övgüler yağdıran Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, futboldaki bu seneki olumlu havaya Ali Koç’a borçlu olduklarını dile getirdi.

Dorukhan Toköz, Enzo Roco, Umut Nayir ve Güven Yalçın için imza töreni düzenleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a övgüler yağdırdı.

Fenerbahçe Başkanı’nın bu yıl Ali Koç olmasının futbol camiasında değişim yarattığına işaret eden Fikret Orman, Başakşehir ile son 2-3 yıldır ciddi bir rekabet yaşadıklarını ancak kişisel olarak hiç demeçleri olmadığını ifade etti.

Galatasaray’ı geçtiğimiz yıl şampiyonluğu için tebrik ettiklerini dile getiren Fikret Orman, şu anda futbolda inanılmaz olumlu bir hava olduğunu ve bu havanın Ali Koç’tan kaynaklandığını bildirdi.

Egosu olmayan Ali Koç’un Beşiktaş ile ilgili kamuoyu önünde olumlu açıklamalarda bulunduğunu ifade eden Fikret Orman, Fenerbahçe Kulübünün bu ortam için çok büyük emek sarfettiğini, Ali Koç’a geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kulübü Başkanı vasfıyla teşekkür ettiğini belirtti.

fikret orman ali koç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar