Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Marco Materazzi, Zinedine Zidane’ı Övgü Yağmuruna Tuttu

İtalyalı eski futbolcu Marco Materazzi, Fransız teknik direktör Zinedine Zidane’dan övgülerle bahsetti.

Marco Materazzi, Zinedine Zidane’ı Övgü Yağmuruna Tuttu
Marco Materazzi, Zinedine Zidane’ı Övgü Yağmuruna Tuttu Cem Güner
Bu içerik 422 kez okundu.

Fransız teknik direktör Zinedine Zidane’dan övgülerle bahseden İtalyalı eski futbolcu Marco Materazzi’yi hepimiz 2006 Dünya Kupası finalinden hatırlıyoruz. 2006 Dünya Kupası finalinde Zinedine Zidane, İtalyalı eski futbolcu Marco Materazzi’ye kafa atmıştı.

2018 FIFA Dünya Kupası'na ilişkin değerlendirmede bulunan İtalyalı eski futbolcu Marco Materazzi, Sırbistan'ın Zlatibor kentindeki futbol kampına katıldı. Katıldığı kampta, Zidane'ın kafa attığı futbolcu" olarak tarihe adını kazıyan Marco Materazzi, Zidane ile yaşadıklarını açıkladı.

Tesadüfen, kafa olayından sonra Fransız teknik direktör Zinedine Zidane ile bir kez karşılaştıklarını dile getiren Materazzi, Real Madrid'de yaptığı işlerden ötürü Zidane’yi tebrik ettiğini duyurdu. Zidane’nin art arda üç kez Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdığını anımsatan Materazzi, bunun hiçte kolay olmadığını, oyuncularla empati kurduğunu ve atmosferini çok iyi oluşturduğunu belirtti.

Sadece çok büyük isimlerin bu başarıyı elde edebileceğini belirten Materazzi, “ Zidane son derece zeki biri. Başarılarına şapka çıkarıyorum" açıklamasında bulundu.

Marco Materazzi Zinedine Zidane
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar