Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Takımını PFDK’ya Şikayet Eden Burak Yılmaz Ağaoğlu’nu Üzdü

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımını PDFK’ya şikayet eden Burak Yılmaz’a ilişkin açıklamada bulundu.

Takımını PFDK’ya Şikayet Eden Burak Yılmaz Ağaoğlu’nu Üzdü
Takımını PFDK’ya Şikayet Eden Burak Yılmaz Ağaoğlu’nu Üzdü Cem Güner
Bu içerik 360 kez okundu.

Takımını PDFK’ya şikayet eden Burak Yılmaz’a ilişkin açıklamada bulunan Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yılmaz’ın kendisini çok üzdüğünü, yönetimine geldikleri birinci ayda ihtarname bombardımanıyla karşılaştıklarını dile getirdi.

Alacaklarını alamayan Yılmaz’ın ödenecek parasının ihtarnameye gerek duymadan zaten ödeneceğini beyan eden Ağaoğlu, hangi düşünce ile federasyona başvuruda bulunduğunu sormalarının gerektiğini, olayın çok taze olduğunu ve yorum yapacak durumda olmadığını, yönetim ile görüşülmesi gereken bir durum olduğunu, sadece kendi takımlarının değil, yarım dönemdir oyuncularına para vermeyen takımların olduğunu belirtti.

Ağaoğlu değerlendirmesini şu sözlerle tamamladı:

“Fakat nedense geldiğimizden beri benim hatırladığım 10 veya 11. ihbar. Geldiğimiz birinci ayda ihtarname bombardımanıyla karşılaştık. Bunlar olurken 6 aydır para alamayan hiç sesini çıkarmayan oyuncular da var. Bu oyuncularımızdan 2 tanesi de mesela yabancı oyuncumuz. Şöyle düşünüyorlar galiba; ihtarnameyi çekersek bu parayı alırız. Ödenecek para varsa o para ödenir ihtarname çekmeye gerek yok” şeklinde konuştu.

burak yılmaz PFDK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar