Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçeli Taraftarların Konyaspor’un Koltukları Kırdığı İddia Edildi

Dün akşam Atiker Konyaspor ile Konya’da mücadele eden Fenerbahçeli taraftarların kulüp eşyalarına zarar verdiği öne sürüldü.

Fenerbahçeli Taraftarların Konyaspor’un Koltukları Kırdığı İddia Edildi
Fenerbahçeli Taraftarların Konyaspor’un Koltukları Kırdığı İddia Edildi Cem Güner
Bu içerik 242 kez okundu.

Dün akşam, Atiker Konyaspor ile Fenerbahçe Konya’da mücadele etti. Atiker Konyaspor tarafından yapılan açıklamada Fenerbahçeli taraftarların kulüp eşyalarına zarar verdiği iddia edildi.

Atiker Konyaspor, sarı lacivertli takım taraftarlarının klozet, çeşme, kapı, ayna ve çok sayıda koltuğu kırdığını belirtti.

Fenerbahçe taraftarının maçın ardından kendilerine ait bölümde yer alan çok sayıda koltuk, ayna, kapı, klozet ve çeşmeleri kırdığını belirten Atiker Konyaspor, tuvaletleri, turnikeleri ve duvarları savaş alanına çevirdiklerini, öte yandan konuk ekibin taraftarının tel örgü bariyerlerini kırarak kontrol merkezindeki çalışanlara saldırdığını, misafir takım taraftarı grubunun tribünleri terk etmesinin ardından stat yetkilileri ve federasyon temsilcisi tarafından yapılan hasar tespiti sonrasında; tribündeki çok sayıdaki koltuğun parçalandığı, klozet kapakları, turnike bariyerleri, ayna ve kapıların kırıldığı görüldüğü, ayrıca pisuvarların kullanılamaz hale getirildiği ve sabunlukların söküldüğü bildirildi.


 

fenerbahç konyaspor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar