Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Onur Kıvrak, “Maç Sattı” İddialarına Karşı Ateş Püskürdü

Malatyaspor maçında 5 gol yemesinin ardından “maç sattı” iddialarının kurbanı olan Trabzonspor’un file bekçisi Recep Onur Kıvrak, iddialara açıklık getirdi.

Onur Kıvrak, “Maç Sattı” İddialarına Karşı Ateş Püskürdü
Onur Kıvrak, “Maç Sattı” İddialarına Karşı Ateş Püskürdü Cem Güner
Bu içerik 355 kez okundu.

Trabzonspor’un file bekçisi Recep Onur Kıvrak, Malatyaspor maçında 5 gol yemesinin ardından “maç sattı” iddialarının kurbanı oldu. İddialara açıklık getiren Kıvrak, ateş püskürdü.

Kendisinin Trabzonspor’a ihanet etmeyeceğini kaydeden Kıvrak, namusu ve şerefiyle oynadığını ifade etti. 3 gündür uyumadığını ve her yerinde yaralar çıktığını belirten Kıvrak, bu iftirayı bana nasıl atarlar diye düşündüğünü, Malatyaspor maçında sahaya iğne ile çıktığını bildirdi.

Sakat sakat oynadığını ancak istese gidip İzmir’de ameliyat olup, parasını da tıkır tıkır alarak yan gelir yatabileceğini dile getiren Kıvrak, kendisi için her şey söylendiğini, bir tek ‘maç sattı’ denmediğini fakat onu da söylediklerini kaydetti.

Kıvrak açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Bu saatten sonra ağzımla kuş tutsam yaranamayacağım. Buna atılan bu iftira namusa atılan iftira gibidir. O yüzden sağlıklı bir şekilde karar vereceğim. Güzel bir şekilde noktalayacağım. Herkes susarken 2011’de ben şikeyi haykırdım. Milli Takıma almadılar bu yüzden. Şimdi birileri koltuğunu kurtaracak diye ben 12 yılımı çöpe atamam. Trabzonspor’a ömrümü adadım. Bu organize bir iş. Günah keçisi olarak bizi göstermek istiyorlar. Benim babam araba tamircisi idi. Elleri nasırlı, yara bere içinde alın teri ile bizi büyüttü. Helal ekmek yedirdi. Kursağımızdan haram tek lokma geçmedi. Ben 5-0’lık yenilginin utancımdan çocuğumu parka götüremedim.”


 

onur kıvrak trabzonspor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar