Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fener’in Kadro Dışı Oyuncularına Henüz Af Gözükmüyor

Sarı-lacivertli ekip, Nabil Dirar, Aatif Chahechouhe ve Volkan Demirel’in kadroya alınması konusunda henüz ışık yakmadı.

Fener’in Kadro Dışı Oyuncularına Henüz Af Gözükmüyor
Fener’in Kadro Dışı Oyuncularına Henüz Af Gözükmüyor Cem Güner
Bu içerik 362 kez okundu.

Nabil Dirar, Aatif Chahechouhe ve Volkan Demirel, 6 Ekim tarihinde yönetim kurulu kararıyla kadro dışı bırakılmıştı. Fenerbahçe’nin temel yapı taşlarından olan Demirel, atacağı herhangi bir adım ile yanlış anlaşılmaktan korkmuş ve bu durum konunun çözümsüz kalmasına neden olmuştu.

Taraftarların tekrardan kadroya alınması beklediği oyuncular için ufukta henüz af gözükmüyor. Demirel’in yaptığı açıklamalardan tatmin olmayan Ali Koç yönetiminin, herhangi bir özür beyanında bulunulmadığını, tecrübeli file bekçisinin adım atmasını beklediği belirtildi.

Demirel’den gelmeyen adım ise dönmesine sıcak bakılmasına rağmen beklemede kalmasına neden oluyor.

Yardımcı hocanın üstüne yürüdüğü iddia edilen Demirel’in Ali Koç ve yöneticilere de saygısızlık yaptığı belirtilmişti. Volkan Demirel, “Kendisine asla sesimi yükseltmedim, saygısızlık olarak addedilecek bir söz söylemedim. Suçlu olmadığımı düşündüğüm halde benden beklenen özür dilemem ise, özrümü dilerim” sözleri ile tepkisini belli etmişti.

Bu özrü kariyerini kurtarmak için dilediği düşüncesinden çekinen Demirel, yönetimden görüşmek için çağrı bekliyor. Yönetim kurulu tarafından kadro dışı bırakılan oyunculara af yolu gözükmüyor.

fenerbahçe volkan demirel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar