Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Adı Fenerbahçe ile Sık Anılan Gomis'in Manejeri Konuştu

Galatasaray'ın son dönem efsanelerinden Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis'in menajeri Patrick Mendy, Fenerbahçe konusuna açıklık getirdi.

Adı Fenerbahçe ile Sık Anılan Gomis'in Manejeri Konuştu
Adı Fenerbahçe ile Sık Anılan Gomis'in Manejeri Konuştu Büsra Dal
Bu içerik 323 kez okundu.

Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis, Galatasaray'ın son dönem efsanelerinden. Fenerbahçe konusuna açıklık getiren Gomis'in menajeri Patrick Mendy, Galatasaray'da işlerin ters gittiğinde sürekli Gomis hakkında olumsuz konuşmaların çıktığını dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl Gomis ve hatta bazı arkadaşlarının 7 ay para alamadığını ifade eden Mendy, ihtar çekmeyecek kadar iyi bir profesyonel olduğunu ve gollerini atmaya devam ettiğini kaydetti.  Çalışmasının karşılığını alıp gol kralı ve şampiyon olduklarını belirten Mendy, geçen sene iyi olarak Gomis'in bu yıl neden kötü olduğunu sordu. 

Gomis'in adının son dönemlerde Fenerbahçe ile sık sık anılmasına ilişkin açıklamada bulunan Mendy, Fenerbahçe'yle veya herhangi bir takımla görüşme olacaksa bunun Gomis'le değil, menajeriyle olacağını, kendisine de kimsenin transfer için gelmediğini kaydetti. 

Gomis'in Al Hilal'de 2 senelik daha sözleşmesi olduğunu vurgulayan Mendy, Al Hilal satmak isterse konuşulur ancak şu anda bir şey olmadığının altını çizdi.

fenerbahçe gomis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar