Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Kerimoğlu, Moskova Maçını Değerlendirdi

Galatasaray efsanesi Tugay Kerimoğlu, deplasmanda 2-0 mağlup olduğu Lokomotif Moskova maçını değerlendirdi.

 Kerimoğlu, Moskova Maçını Değerlendirdi
 Kerimoğlu, Moskova Maçını Değerlendirdi Büsra Dal
Bu içerik 332 kez okundu.

Rusya'da donan Galatasaray, Lokomotif Moskova karşısında 2-0 mağlup oldu. Herkese büyük şok etkisi yaratan Aslan, taraftarlarının beklentisini karşılayamadı. Galatasaray efsanesi Tugay Kerimoğlu, maçın analizini yaptı. 

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu beşinci haftasında mağlup Aslan, 4 puanla 3'üncü sırada kaldı ve gruptan çıkma şansını kaybetti. 

Galatasaray'a baktığı zaman bir tek şeyi kabullenemediğinin altını çizen Kerimoğlu, "Kazanırsınız, kaybedersiniz ama mücadele ruhundan uzaksanız, bu sıkıntıları yaşarsınız. Galatasaray'a hizmet eden oyuncu grubuna birinin Galatasaray'ı anlatması lazım." sözlerine yer verdi.

12-14 yılını verdiği kulübümünün nasıl bir mücadele içinde olduğunu bildiğini kaydeden Kerimoğlu, ama bunu kabullenemediğini dile getirdi.

Futbol adına gördüklerini artı ve eksisiyle paylaştığını ifade eden Kerimoğlu, "İşim bu. Her şeyden uzak, tamamen yenik duruma düştüğünde kırılgan yapı ortaya çıkmaya başladı bu takımda. Bir anda oyunu bırakma olayı başladı arkadaşlarda. Benim gördüğüm ve değerlendirdiğim bu. Çok Sinirliyim, şu anlamda sinirliyim, kaybetme içgüdüsünü birileri içinde yer yapmış ve bununla yaşamaya başlamış. Ben kazanmayı severim, niye elimdeki ekmeği başkasına vereyim arkadaş. Yeter artık.'' sözlerini kaydetti. 

galatasaray moskova
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar