Dolandırıcı Kadınlar

Osmaniye'nin bir ilçesinde tereyağ diye eritilmiş margarin satıldığı bildirildi. Market sahibi şikayetçi oldu.

Dolandırıcı Kadınlar
Dolandırıcı Kadınlar Cem Güner
Bu içerik 828 kez okundu.

Osmaniye'nin bir ilçesinde iki kadının markete girerek market sahibine tereyağı tattırdığı ve satışını yapmak isteyip istemediğini sorduğu. Market sahibinin de tattırılan tereyağı beğenmesi üzerine satış yapmak isteyen iki kadından 5kg tereyağı sipariş ettiği bildirildi.

 

KADINLAR 2 SAAT SONRA GELDİLER

Tereyağ tattırma işleminden sonra kadınların 2 saat sonra markete tekrar gittikleri ve 5kg tereyağ getirdiklerini söylemesi üzerine, marketçininde kadınlara güvenerek tekrar tadına bakmak istemediği, kadınların talep ettiği parayı verdiği bildirildi. 

 

MARKETÇİ SATIŞA KOYMUŞ

Market sahibi kendisine tereyağı olarak satılan margarini poşetten çıkartarak parçalara ayırdığı ve dolabında sergiye koyduğunu, sonrasında gelen bir müşterisine tereyağı satmak için övdüğünü, müşterisinin de teretağının tadına bakmak istemesi üzerine, olayın ortaya çıktığı anlaşılmış.

Müşterisinden beğeni sözleri yerine, dalga mı geçiyorsun diye cevap alan market sahibi neye uğradığını şaşırarak, oda tadına baktığında durumun farkına varmış.

 

KADINLARDAN ŞİKAYETÇİ

5KG tereyağı için kadınlara 50TL ödeyen market sahibi kadınlardan şikayetçi olduğunu belirterek margarinleri eritip tereyağı görünümü veren 2 kadın beni dolandırdı, dedi. Kendisine verilen margarinin gramaj olarak hesaplandığında geliş fiyatının 15TL olduğunu beyan etti ve zararının 35TL olduğunu beyan eden market sahibi, söz konusu olan şeyin para değil, dolandırıcılık olduğunu ifade etti. Dolandırıcı kadınların cezalandırılmasını talep ettiğini bildirdi.

Market dolandırıcılığı Tereyağı diyerek margarin satışı Dolandırıcılık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)