Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Mehmet Topal'ın Maç Sonu Üzüntüsü

Dün oynadığı Osmanlıspor maçında puan kaybeden Fenerbahçe'nin oyuncusu Mehmet Topal maç sonunda gösterdiği tepki sonucunda sosyal medyada gecenin konusu oldu.

Mehmet Topal'ın Maç Sonu Üzüntüsü
Mehmet Topal'ın Maç Sonu Üzüntüsü Cem Güner
Bu içerik 612 kez okundu.

Dün oynadığı Osmanlıspor maçında puan kaybeden Fenerbahçe'nin oyuncusu Mehmet Topal maç sonunda göz yaşlarına hakim olamadı. Mehmet Topal'ı teselli etmek için takım arkadaşı Volkan Şen yanına gelirken yanlarına rakip takım oyuncusunun gelerek teselli vermesi sosyal medyada gecenin konusu oldu.

 

PEREİRA DOĞRU BULMADIĞINI AÇIKLADI

Pereira maç sonu röportajında Mehmet Topal'ın maç sonu üzüntüsünü ve rakipten teselli almasını doğru bulmadığını açıklarken sosyal medyada taraftarlar ikiye bölündü. 

 

SOSYAL MEDYA

Maçtan sonra sosyal medyada Mehmet Topal'ın göz yaşlarını oyuncunun galibiyete olan inancının sarsılmasıyla yaşanan duygu yükünün boşalması olarak algılayıp Mehmet Topal'a destek verenlerin sayısı, Mehmet Topal'ı eleştirenlerden çok daha fazlaydı. 

Bir eleştiride rakip oyuncudan alınan teselliydi. Ancak Mehmet Topal'a gelen yorumlar arasında İnsani duyguların hatırlatılması olarak nitelendirenlerde fazlaydı. 

Mehmet Topal Fenerbahçe Osmanlıspor Pereira Maç sonu göz yaşları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı