MAÇ SONUÇLARI

Google Maç Yorumları Sistemi Getiriyor

Google yeni güncellemesi ile aramalarda maç yorumlarını göstermeye başlıyor.

Google Maç Yorumları Sistemi Getiriyor
Bu içerik 798 kez okundu.

Dünya devleri arasından olan Google arama sonuçlarında son haberler, çeviri ve döviz gibi çeşitli kullanıcıları için yardımcı olacak pratik güncellemeler geliştirmeye devam ediyor. Bu güncellemeler üzerine maç yorumları ile ilgili bir proje geliştiren Google arama maçlarında maç yorumlarının gözükmesine olanak sağlamış olacak. Durum böyle olunca Google’nin bu yeniliği spor severler için olumlu yorumlar alınacağı düşünülüyor.

 

DENEMELER YAPILDI

Google kısa bir süre önce yaptığı açıklamada önümüzdeki zamanlarda gerçekleşecek olan ICC World Twenty 20 turnuvası için maç yorumlarını arama sonuçlarına yansıtacağını belirtti. Google’nin bu uygulaması maç hakkında yorum yapan yorumcularım ve yetkililerin maç yorumlarını arama motorlarında yansıtacak. Bu durumun sonucunda arama sonuçlarında yayınlanacak olan maç yorumları kullanıcı deneyimini arttıracağa benziyor.

 

MAÇ YORUMLARIDA GÖSTERİLECEK

Google tarafından yapılan bu güncelleme sayesinde artık maç sonuçlarına ulaşabilmek mümkün olmakla beraber maç hakkında yapılan insanlar tarafından yapılan yorumlara ulaşılmasına olanak sağlanıyor. Google’nin bu güncellemesi futbol hayranı olan ülkemiz için etkinleştirilmesi mizah dolu yorumlar ile karşı karşıya kalmamıza sebep olabilir.

 

TÜRKİYE'DE AKTİF OLARAK KULLANILABİLİR

Bu yeni güncellemenin başka turnuvalarda etkin bir halde kullanılması ve maç yorumlarını sorunsuz bir şekilde bir çok maçlarda öğrenebileceğiniz konusunda henüz tam olarak açıklama yapılmadı. Ancak bu uygulamanın bundan sonraki maçlarda kullanılması bir çok açıdan iyi olacağını söyleyebiliriz.

google maç yorumları güncellemesi google aramalarında maç yorumları görüntülenecek google yeni güncellemesi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke