MAÇ SONUÇLARI

Sesini Duyurmak İçin Soyundu

Zonguldak'ta yerel bir televizyon kanalında spor yorumcusu, sesini duyurabilmek için soyundu ve Fatih Terim'e mesaj gönderdi.

Sesini Duyurmak İçin Soyundu
Bu içerik 340 kez okundu.

Zonguldak'ta yerel bir televizyon kanalında spor yorumcusu Resul Kumaş, Zonguldak Kömür Spor'un bir stadyuma ihtiyacı olduğunu beyan ederek, sesini duyurabilmek için soyunmaya başladığı bildirildi. 

 

STADYUM YETERSİZ, DESTEK YOK

Pusula Televizyonunda yaşanan ilginç protestoda 3. Lig takımı Zonguldak Kömür Spor'a stat yapılmasını istediklerini, hiç bir yetkiliye seslerini duyuramadıklarını bildirdi ayrıca Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunun da Zonguldak'a yakışmadığını, yeterli olmadığını beyan ederek üzerindekileri çıkartmaya devam ettiği bildirildi.

 

AZ KALSIN PANTOLON ÇIKACAKTI

Programın sunucusu Ender Yüksel şaşkın bakışlarla yorumcu Resul Kumaş'ı durdurmaya çalışsa da, başarılı olamadı. Yorumcu Resul Kumaş önce ceketini sonrasında kravatı, gömleği atletini çıkartttı, sonrasında pantolonunu çıkartmaya çalışırken programın sunucusu Ender Yüksel reji ekibinden reklama girmesini isteyince protesto bitmiş oldu.

 

FATİH TERİM'DEN CEVAP YOK

Canlı yayında soyunan ve Fatih Terim'e sitem eden yorumcuya henüz Fatih Terim'den cevap verilmediği, resmi bir açıklama olmadığı bildirildi.

 

SOSYAL MEDYADA

Canlı yayında soyunan yorumcu Resul Kumaş bir anda sosyal medya da gecenin konusu oldu, Zonguldaklıların yorumcuya sahip çıktığı, desteklediği görülürken, yorumcunun protesyo şekli sosyal medyada tartışıldı. Sosyal medyada yapılan yorumlar arasında önümüzdeki günlerde soyunanlar artabilir gibi yorumların yapıldığı görüldü.

Soyunan yorumcu Spor yorumcusu Canlı yayında soyundu Fatih Terim'e sitem Zonguldak TV Karaelmas spor
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke