MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Melo Geri mi geliyor?

Galatasaraydan İnter'e geçtiğimiz yıl transfer olan Felipe Melo Galatasaray'a geri mi dönecek?

Melo Geri mi geliyor?
Bu içerik 1210 kez okundu.

Galatasaraydan İnter'e geçtiğimiz yıl transfer olan Felipe Melo ile ilgili olarak İnter'in Galatasaray'ın oyuncusu Alex Telles'i talebi üzerine takas olabileceği söylentisi basına yansıyan haberlerin içerisinde.

 

TAKAS OLABİLİR

Galatasaraydan gittiği günden beri yeri hala doldurulamayan Felipe Melo'nun tekrar Galatasaray'a gelebilme yolu açıldı. İnter'in Alex Telles'i Galatasaraydan alabilmek için eski Galatasaray'lı oyuncuyu takas yolu ile kullanabileceği basına yansıdı. 

 

FELİPE MELO SICAK BAKIYOR

Galatasaraylı eski süper star Felipe Melo'nun bu teklife sıcak bakacağı yakın çevresi tarafından doğrulanırken, resmi bir açıklama bulunmadığı görüldü.

Galatasarayın bu teklife olumlu bakıp bakmadığı konusunda bir açıklama bulunmazken, takas teklifinin resmileştirilmesi bekleniyor. 

 

SOSYAL MEDYA

Felipe Melo'nun Galatasaray'a tekrar gelme ihtimalinin bulunması sosyal medyada Galatasaray'lı oyuncular arasında sevinç uyandırdı, yapılan yorumların tamamına yakınının Felipe Melo'yu Galatasaray'da görmek istediğini bildirdikleri görüldü.

Galatasaray Felipe Melo Transfer dedikoduları İnter Alex Telles
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke