MAÇ SONUÇLARI

Önder Özen İstifasını Verdi

Göztepe teknik direktörü Önder Özen Göztepe'deki görevinden istifa etti.

Önder Özen İstifasını Verdi
Bu içerik 253 kez okundu.

Geçmiş dönemlerde Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın teknik ekiplerinde yer alan, sezon arasında İzmir takımı Göztepe'nin başına geçen Önder Özen istifa etti.

 

KÖTÜ GİDİŞATI ENGELLEYEMEDİ

Yönettiği kısa süre boyunca Göztepe'nin kötü gidişatını daha da kötüye götüren Önder Özen geçtiğimiz günlerde Fikret Orman ve Aziz Yıldırım hakkında sarf ettiği sözlerle gündeme oturmuştu.

 

GÖZTEPE ZİRVEDEN UZAK KALDI

İzmir temsilcisi Göztepe, Önder Özen yönetiminde oynadığı 6 maçta sadece 1 galibiyet alabilirken galibiyetin haricinde 2 de beraberlik aldı. Göztepe, oynadığı 6 maçta topladığı 5 puan ile ligin zirvesinden uzak kaldı.

 

AURELİO VEYA YILMAZ VURAL

Takımın başına kalan maçlar için iki isim üzerinde durulmaya başlandı. Takımın mevcut antrenörü Mehmet Aurelio'nun kalan maçlar için takımın başına geçebileceği konuşulurken Yılmaz Vural'ın koltuk için en büyük favori olduğu iddia edildi.

 

BAŞKAN YILMAZ VURAL İLE GÖRÜLMÜŞTÜ

Göztepe başkanı Mehmet Sepil'in üç hafta önce Yılmaz Vural ile yemek yediği ve gelecek sezon konusunda konuştukları meydana çıktı. O hafta Göztepe'nin Malatya ile oynadığı maçı tribünden takip eden Yılmaz Vural, taraftarlar tarafından da büyük ilgi görmüştü.

 

YILMAZ VURAL GÖRÜŞTÜĞÜNÜ KABUL ETMİŞTİ

Göztepe gibi bir proje takımında görev almayı çok istediğini söyleyen Yılmaz Vural, başkan Mehmet Sepil'le görüştüklerini onayladı. Konuşmaların detayına girmeyen Yılmaz Vural, geleceğini çok parlak gördüğü Göztepe'de görev almayı sabırsızlıkla beklediğini ve bu görev için çok istekli olduğunu dile getirdi.

Göztepe Göztepespor Yılmaz Vural Göztepe spor Başkanı Önder Özen
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke