MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

ASUS Zenfone Max İnceleme Yazısı

Asus firmasının yeni akıllı telefon modeli Asus Zenfone Max'ı bu yazımızda inceliyoruz.

ASUS Zenfone Max İnceleme Yazısı
Bu içerik 831 kez okundu.

Akıllı telefon firmaları devamlı olarak hız kesmeden teknolojiye ayak uydurmak ve bu sektördeki yerini almak amacıyla dev ekipleri tarafından kesintisiz olarak firmalarını temsil edecek akıllı telefonları maksimum düzeyde geliştirmeye çalışıyorlar. Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan batarya süresi her ne kadar taşınabilir şarj cihazları ile kısmen çözülmüş olsa da bu sorun devam ediyor.

Bu alanda yapılan yeniliklerden biri ise Asus firmasının akıllı telefonlarına yüksek kapasiteli bataryaları ile ilgili çalışmalar yapması oldu. Asus’un diğer akıllı telefonlara göre yüksek miktarda 5000 mAh kapasiteli bataryası ile Asus Zenfone Max akıllı telefonunda yerini almış durumda. Bunun sonucunda Asus Zenfone Max’ı bize incelemek düşeceği söylenebilir.

 

ASUS ZENFONE MAX TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Her ne kadar bazı ince detaylar ve değişiklikler ile Asus Zenfone 2’ye olan bazı benzerliklerin kapatılmaya çalışılması ile gündeme gelen Asus Zenfone Max modelinde çoğunlukla genel malzeme yapısı olarak plastik kullanıldığını söyleyebiliriz.

Asus Zenfone Max yüksek miktarda bulunan batarya kapasitesi nedeniyle 200 gram ağırlığında olması nedeniyle akıllı telefon pazarında bulunan rakiplerine göre ağırlığı biraz daha fazla denilebilir. Ekran boyutu 5.5 inç olan Asus Zenfone Max 720p HD çözünürlük sunuyor.

 

CORNİNG GORİLLA CLASS 4 TEKNOLOJİSİ İLE KORUNUYOR !

Asus Zenfone Max’ın camı ise Corning Gorilla Class 4 Teknolojisi ile çizilme ve kırılmalara karşı korunuyor. Qualcomm Snapdragon 410 işlemcisinin kullanıldığı Asus Zenfone Max’ın içerisinde 2 GB RAM bulunuyor.

Asus Zenfone Max’ın kamerasından bahsedecek olursak Asus Zenfone Max 13 MP arka kameraya ve 5 MP ön kameraya sahip. Asus Zenfone Max her ne kadar rakiplerinde akıllı telefonlar sektörüne göre ağırlık bakımından geride kalmış durumunda olsa bile dev pil kapasitesi ile bu ağırlık sorununu arka plana atacağa benziyor.

asus zenfone max asus zenfone max inceleme asus zenfone max incelemesi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke