MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

The International Biletleri Satışa Çıkıyor

Dota 2'nin her yıl düzenlediği The International turnuvası biletleri satışa çıkmaya hazır bir hale geldi.

The International Biletleri Satışa Çıkıyor
Bu içerik 274 kez okundu.

Oyun sektöründe yerini almış dev oyuncu kitlesine sahip olan Dota 2 kısa bir süre önce yayınlanan haberlere göre her yıl yapılan The International turnuvasının 2016 yılı biletlerini satışa çıkartacağı haberi elimize ulaştı. Valve firmasının kısa bir süre önce yaptığı duyuruya göre The International tekrardan geçen yıl gibi KeyArena’da sunulacak. Tabi durum böyle bize ounca Seattle’de bulunan KeyArena’ya gitmemiz kısmet değilmiş denilebilir.

 

BİLETLER 7 NİSAN TARİHİNDE SATIŞA ÇIKACAK

The International biletlerinin ne zaman satışa çıkartılacağı ve ücretinin ne kadar olacağı konusundan bahsederek 7 Nisan’da satışa çıkartılacak olan The International biletlerinin ortalama 75-100$ arasında olacağı düşünülüyor. Ülkemizin para birimi ile ortalama 220-280 TL arasında olan The International biletlerinin fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. 8 Ağustos tarihinde KeyArena’da gerçekleşecek olan The International biletleri geçen dönem sadece bir kaç saat içerisinde satılmıştı.

 

TURNUYAVA KATILANLARA OYUN İÇİ EŞYALAR VERİLECEK

Durum böyle olunca 2016 yılında gerçekleşecek olan The International biletlerinin 7 Nisan tarihinde satışa çıkartıldığında kısa sürede satılacağı düşünülüyor. Başka oyun firmalarının yaptığı etkinliklerden birini Dota 2 bu yıl olacak The International turnuvasında bilet alan kişilere Steam hesaplarının kullanıcı profil adresini bildirerek oyun içerisinde özel eşyalara sahip olabilecekler. Bu özel etkinlik nedeniyle bile bir çok kişinin bu turnuvaya katılabileceği düşünülüyor.

 

GEÇEN YIL YAPILAN TURNUVANIN TOPLAM ÖDÜL HAVUZU 18 MİLYON DOLAR !

Dota 2 tarafından yapılan The International turnuvasında delice hayranı olduğunuz profesyonel oyuncuları izleyebilir ve bununla beraber yeni oyun ipuçları öğrenebilirsiniz. Bir önceki yılda yapılan  The International turnuvasında 18 milyon dolar değerinde bulunan ödül havuzu bir çok kişi tarafından büyük ilgi çekmişti. Bu yıl gerçekleşecek olan The International turnuvasının geçen yıl yapılan turnuvaya göre daha fazla ilgi çekeceği yönünde haberler bulunuyor.

the international biletleri satışa sunuldu dota 2 turnuvası biletleri
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke