Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Aziz Yıldırım'ın İBRAHİMOVİÇ planı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın şampiyon olunması halinde İbrahimoviç'in Fenerbahçe'ye geleceği sözü verdiği bildirildi.

Aziz Yıldırım'ın İBRAHİMOVİÇ planı
Aziz Yıldırım'ın İBRAHİMOVİÇ planı Cem Güner
Bu içerik 658 kez okundu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın şampiyon olunması halinde İbrahimoviç'in Fenerbahçe'ye getirilmesi konusunda yakın çevresine bahsettiği böyle bir düşüncesi ve planı olduğu bildirildi.

 

KASIMPAŞA MAÇI DÖNÜM NOKTASI

Beşiktaş'ın Kasımpaşa'ya puan kaybetmesinden sonra Fenerbahçe için şampiyonluk şansı doğması sonucu Fenerbahçe yönetimi tüm kozlarını ortaya koyma kararı almış. Her maça final maçı gözü ile bakan Fenerbahçe adımlarını sağlam atma düşüncesinde. 

 

GİZLİ YÖNETİM TOPLANTISI

Planlama yapılmadan kurmaylarını toplayan Aziz Yıldırım, şampiyonluk için bir dizi hamleler yaptığı öğrenildi. 

  • Maç başı primler

Oyunculara maç başı primler verilecek, her maç önemli parolasıyla çıkılacak, galibiyet, asist ve gol primleri arttırılacak. 

  • Her yer kadıköy

Fenerbahçe taraftarının her yer kadıköy parolasıyla yürüttüğü her maçta kadıköy havası oluşturabilmek için tam kadro seyircilerin sahada olması sağlanacak, Kadıköy atmasferi her sahada canlandırılmaya çalışılacak. 

  • İbrahimoviç müjdesi

Bu yıl Fenerbahçe'nin şampiyon olması halinde Zlatan İbrahimoviç'in getirtileceği sözü taraftar üzerinde büyük etki yaratacağı düşünülürken, oyuncular üzerinde seyirci desteğinin olumlu etki yaratacağı düşünülmekte.

Sezon başında iddaa şirketlerinin Fenerbahçe'nin şampiyonluğu alır bahsine en az oranı vermeleri Aziz Yıldırım'ın bu çabalarından olsa gerek. Bakalım ilerleyen günlerde Spor Toto Süper Ligde neler olacak.

Fenerbahçe Aziz Yıldırım Zlatan İbrahimoviç İbrahimoviç fenere mi gelecek Aziz yıldırımın İbrahimoviç açıklaması Fenerbahçe Şampiyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı