MAÇ SONUÇLARI

Twitter'e Yeni Güncelleme Haberi

Twitter'e kısa bir süre önce yeni gelen Direk Mesaj özelliği sayesinde artık paylaştığınız Tweetleri özel mesajdan gönderebilmeyi sağlıyor.

Twitter'e Yeni Güncelleme Haberi
Bu içerik 251 kez okundu.

Gün içerisinde saatlerimizi geçirdiğimiz sosyal medya siteleri her geçen gün giderek artıyor. Bu sosyal medya siteleri arasında yer alan Twitter kısa bir süre önce yeni bir güncelleme ile tekrardan gündeme geldi. Twitter kullanıcıları site yazılımında bulunmayan bazı işlevsel özelliklerden dolayı zaman zaman sorun yaşayabiliyorlar. Zaman zaman yaşanan bu sorunlardan biri ise atılan Tweetlerin özel mesaj üzerinden gönderilememesi oluyor.

 

YENİ BİR BUTON GELİYOR !

Twitter’e yeni bir güncelleme ile gelen bir yenilik ise artık atılan Tweetlerin altında bulunan “Yanıtla”,“Reetwetle”, “Beğen” ve “Daha Fazla” olarak 4 farklı simgeden oluşan butonlara bir yenisi ekleniyor. Bu butonun özelliği ise Tweetlerinizin hızlı bir biçimde özel mesaj yoluyla arkadaşlarınıza gönderilebilmesi. Tek tuş ile arkadaşlarınıza mesaj yolu ile attığınız tweetin gönderimi sağlanabilecek.

 

IOS VE ANDROİD İÇİN AKTİF OLDU !

Twitterin yeni güncellemesi olan “Direkt Mesaj” özelliği ise mobil kullanıcılar için IOS ve Android cihazların uygulama mağazalarında yeni gelecek olan güncelleme ile aktif ediliyor.

Sosyal medya siteleri arasında günden güne giderek artan bir rekabet bulunuyor. Yeni gelen güncellemeler ile birlikte dikkatleri üstüne çekmeye çalışan sosyal medya sitelerinden biri olan Twitter, bu yeni güncellemesi ile bir çok kişinin sorun yaşadığı bu duruma çözüm getirebilmiş durumda.

twitter güncellemeleri twitter yeni güncelleme twitter direk mesaj özelliği twitterin yeni güncellemesi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke