MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Facebook Canlı Yayın Uygulamasına Güncelleme Getiriyor

Facebook rakiplerinden geri kalmamak amacıyla "Canlı Yayın Videosu" uygulamasında yeni güncellemeler yaparak ek özellikler getirdi.

Facebook Canlı Yayın Uygulamasına Güncelleme Getiriyor
Bu içerik 356 kez okundu.

Tüm dünyanın ilgisini kısa bir süre içerisinde çekmeyi başaran Snapchat ve Periscope uygulamalarından geri kalmamak amacıyla Facebook yeni bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme ile birlikte Facebook’un “Canlı Yayın Videosu” uygulamasına çeşitli yeni özellikler ekleniyor.

 

YENİ BİR ÇOK ÖZELLİK EKLENDİ !

Facebook’un yeni güncellemesi ile birlikte “Canlı Yayın Videosu” uygulamasına eklediği ek özelliklerinden bazılarını sizinle paylaşıyoruz. Her ne kadar bu güncellemelerden bazıları Periscope ve Snapchat açısından bazı benzerlikler gösterse bile bir çok kullanıcıyı memnun edeceğe benziyor.

 

Facebook'un "Canlı Yayın Videosu" için yaptığı bazı ek yenilikler;

  • Arkadaşlarınızı yapmış olduğunuz canlı yayına davet edebilmenizi sağlayan bu güncellemede arkadaşlarınız sizin canlı yayınıza çoklu pencere seçeneği sayesinde katılabilecekler.
  • Canlı yayınızın başladığını kullanıcılara yeni bir bildirim ile bildirerek canlı yayınızın daha çok kişi tarafından izlenmesine olanak sağlayabilirsiniz.
  • Canlı yayın sırasında çektiğiniz video ile ilgili yayın sonunda kullanıcılar tarafından canlı yayınınız ile ilgili yorumlar yapılabilecek.
  • Yeni gelen “Video Filtreme Özelliği” sayesinde yayınınızı sizin belirlediğiniz kullanıcı kitlesi tarafından izlenebilmesini sağlıyor.
  • Yaptığınız yayın sırasında video ekranı sayesinde arkadaşlarınız yayınınıza kolay bir şekilde yorum yapabilecek.

Yabancı kaynaklar üzerinden Facebook’un “Canlı Yayın Videosu” ile ilgili yaptığı bu yeni güncellemeleri ise kullanıcıları tarafından kısa bir süre içerisinde kullanılabilecek.

 

facebook canlı yayın uygulaması facebook güncelleme facebook canlı yayın videosu
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke