MAÇ SONUÇLARI

Müge Anlı Canlı Yayında Ağladı

Henüz bir yaşını bile doldurmayan bebeğin kaybolması ile ilgili yaşanan flaş gelişme sonrasında yaşananlar program sunucusu Müge Anlı'yı duygulandırdı.

Müge Anlı Canlı Yayında Ağladı
Bu içerik 1871 kez okundu.

Henüz bir yaşını bile doldurmayan bebeğin kaybolması ile ilgili canlı yayında yaşanan flaş gelişme sebebiyle program sunucusu Müge Anlı duygulanarak ağladı. 

 

Daha 1 yaşındaydı

Bugün atv' de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli program, Şanlıurfa Birecik'ten 1 yaşındaki bebek Mehmetcan Kültür'ün acil kaybı ile başladı. Annesi ve babaannesi Mehmetcan bebeğin kaybı ile programa başvurdu. 05.04.2016 Salı günü 11:00 sularında babası ile parka giden Mehmetcan'ın, babasının psikolojik rahatsızlıkları sebebi ile geçirdiği sara krizi sırasında kaybolduğu bildirildi. Baba Yusuf Kültür, kriz geçirdiği zaman hiçbirşey hatırlamadığını ve kendine geldiği zaman parkta oynayan Mehmetcan'ı bulamadığını söyledi. 

 

Fırat Nehri'ne Düşmüş Olabilir

Parkın hemen yanında bulunan Fırat Nehri'ne emekleyerek gitmek suretiyle düşmüş olabileceği endişesi ilk akla gelen düşünceydi. Fakat programın ilerleyen zamanlarında gerçek ortaya çıktı.

 

Polis Merkezinden Aradılar 

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden arayan ekipler kendilerinde tahmini bir-iki yaşlarında bir erkek bebek olduğunu ve ailesini aradıklarını söyledi. Programa gönderilen fotoğrafla birlikte o çocuğun Mehmetcan olduğu ortaya çıktı. Oğlunun Fotoğrafını gören anne, ağlayarak Müge Anlı'ya teşekkür etti. Babaanne ise sinir krizi geçirerek bayıldı.

 

Gerçek Ortaya Çıktı

Daha sonra olayla ilgili detaylı bilgiler gelmeye başladı.Gaziantep'de 30-35 yaşlarında bir erkek, bir parkta oturmakta olan kadına, cocuğu göstererek biraz bakmasını hemen geleceğini söylemiştir. Bir buçuk iki saat kadar bekleyen kadın adamın gelmemesi üzerine çevresindekilerinde sözleriyle 155 polis ekiplerini aramıştır. Gelen ekipler çocuğu alıp Gaziantep Polis Karakoluna götürmüştür. Bebeğin ailesini arayan ekipler programda gördükleri Mehmetcan'ı tespit ettiler. 

 

Müge Anlı Hüngür Hüngür Ağladı

Mehmetcan'ın bulunması üzerine duygulanan Müge Anlı, ailenin ekonomik durumu ve babanın rahatsızlığı sebebi ile gözyaşlarını tutamadı. Kayınvalidesi ve Kayınpederi ile yaşayan anne Yeter Kültür, eşine rahatsızlığı sebebi ile iş verilmediği için aylık 500 tl ye bir işte çalıştığını söyledi. Mehmetcan dışında iki çocuğu daha olan ailenin bu durumu program sunucu Müge Anlı'yı hüngür hüngür ağlattı. Doktor Arif Verimli'de babanın bu durumu ile ilgili ona yardım edeceği sözünü verdi. 

 

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı Mehmetcan Kültür Müge Anlı Hüngür Hüngür Ağladı Mehmetcan Bebeğin Kaybı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke