KILIÇDAROĞLU'NA 50 BİN TL LİK TAZMİNAT ŞOKU!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı kendisi için sarf ettiği sözlerle ilgili olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında tazminat davası açtı.

KILIÇDAROĞLU'NA 50 BİN TL LİK TAZMİNAT ŞOKU!
KILIÇDAROĞLU'NA 50 BİN TL LİK TAZMİNAT ŞOKU! Cem Güner
Bu içerik 581 kez okundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, kendisi için sarf ettiği sözlerle ilgili olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 50 Bin TL'lik tazminat davası açtı.

 

''ÖNÜNE YATIYOR''

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz salı günü partisinin grup toplantısında yaptıgı konuşmada, Ensar Vakfı'nda yaşanan 45 erkek öğrenciye taciz skandalı ile ilgili olarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun ''Bu olayın bir kere yaşanmış olması bu kurumu karalamak için gerekçe olamaz'' şeklindeki sözlerine cevap olarak '' Aile Bakanı'da birilerinin önüne yatmış durumda' diyerek ciddi bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. 

 

ÇOK TEPKİ YAĞDI

Bu sözlerden sonra birçok bakan ve milletvekili tarafından eleştiri oklarına maruz kalan Kılıçdaroğlu, sosyal medya üzerinden de halkın tepkisini çekti ve bu sözlerden ötürü özür dilemesi istendi.

 

''SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM''

Gördüğü tepkiler üzerine açıklama yapan CHP Genel Başkanı, ''sözlerimin arkasındayım'' diyerek geri adım atmamıştı.

 

50 BİN TL'LİK TAZMİNAT

Bunun üzerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu avukatları aracılığıyla, kişilik haklarının ihlali gerekçesiyle istanbul'da bulunan Çağlayan Adliyesi'ne başvurarak Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 50.000 TL tutarında manevi tazminat davası açtı. Davanın sonucu merakla beklenirken Kadem üyeleri bugün adliye binası önünde pankart açarak eylem yaptılar.

Kılıçdaroğlu'na tazminat davası Sema Ramazanoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası Ensar Vakfı'nda Taciz Skandalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)