KİMYASAL HADIM

Cinsel suçlara eğilimi olan insanlara kimyasal hadım söz konusu olabilir.

KİMYASAL HADIM
KİMYASAL HADIM Cem Güner
Bu içerik 826 kez okundu.

Dünyanın en iyi Tıp Fakültelerinden birisi olarak gösterilen İsveç'te ki Karolinska Enstitüsü ilginç bir denemeye imza atacak.

 

KİMYASAL HADIM

Cinsel saldırı düzenleyebilecek, bu potansiyeli bulunan insanlar üzerinde yapılacak olan deneyde Cinsel dürtüleri azaltıcı kimyasal ilaçlar verilerek, cinsel suçların önüne geçmek amaçlanacak. 

 

60 GÖNÜLLÜ VAR

Üniversitenin bu yönde bir deney yapacağını bildirmesi sonrasında 60 kişinin başvuruda bulunduğu ve cinsel dürtülerini kontrolde zorlandıkları bildirdiği, bu insanlar üzerinde uygulanacak tedavi yöntemi ile cinsel dürtülerinden arındırılmaya çalışılacağı bildirildi.

 

TEDAVİ CEVAP VERİRSE

Tedavi yöntemi olumlu cevap verir ve cinsel dürtüleri azalttığı kanıtlanırsa ilk önce İsveç'te olmak üzere bir çok ülkede kullanıma başlanabilir. İsveç'te amaç cinsel eğilimin hiç oluşmadan engellenmesi ancak böyle bir konu ülkemizde dile geldiğinde kimse benim bu konuda sapkın düşüncelerim var diye kendi başvuramayacağı için en azından cinsel bir suçtan ceza alan herkese bu hadım yönteminin kullanılması olumlu sonuçlar doğuracağı düşünülmekte.

Hadım Kimyasal hadım Hadım edilmek Cinsel Suçlar
Yorumlar
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)