MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Android Marsmallow Kullanımı Beklentinin Üstünde

Google'nin akıllı telefonlar için geliştirdiği Android işletim sisteminin yeni Marsmallow sürümünün kullanım oranı beklenilenden daha iyi bir sonuç veriyor.

Android Marsmallow Kullanımı Beklentinin Üstünde
Bu içerik 220 kez okundu.

Google’nin akıllı telefonlarda kullandığı işletim sistemi Android’in yeni sürümü olan Android Marshmallow kullanımı her geçen gün giderek artıyor. Çeşitli sorunlardan dolayı bir çok cihazda kullanılamayan Android Marshmallow bu duruma rağmen yapılan kullanıcı analizleri sonucunda iyi bir kullanım oranı yakaladığı düşünülüyor.

 

HENÜZ BİR ÇOK CİHAZA UYUMLU DEĞİL 

Google tarafından kısa bir süre önce paylaşılan bir haberde ise Anroid Marshmallow sürümünün kullanımının iki kat arttığı belirtiliyor. Her ne kadar Android Marshmallow bir çok cihaza akıllı telefon firmaları tarafından uyarlanmaması nedeniyle bazı cihazlarda henüz kullanılamamış olsa bile oldukça iyi bir kullanıcı kitlesi yakalamış durumda.

 

KULLANIM ORANI İSTATİSTİKLERİ BEKLENTİNİN ÜSTÜNDE !

Eğer Android’in yeni sürümü olan Android Marshmallow’u kullanmak istiyorsanız cihazınızın Android işletim sisteminin Marshmallow sürümüne uyarlanması gerekiyor. Bu durum her ne kadar Google açısından Android Marshmallow sürümünün kullanımını olumsuz etkileyecek olsa da görülen istatistikler iyi denilebilecek durumda.

 

ANDROİD MARSHMALLOW KULLANIMI 2 KAT ARTTI !

Google tarafından yayınlanan bir habere göre geçtiğimiz ay başında Android Marshmallow sürümünün kullanımı %2.3 oranında olurken Android Marshmallow kullanımı bu ay başında %4.6’ya ulaşmış durumda. Bu oranın kısa bir süre içerisinde 2 katına çıkması Android Marshmallow sürümünün kullanımının arttığının bir belirtisi oluyor.

 

android marshmallow kullanımı 2 kat arttı android marshmallow kullanımı artıyor
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke