League Of Legends Kış Mevsimi Finalleri Başlıyor

Önümüzde günlerde gerçekleşecek olan League Of Legends oyununun Kış Mevsimi Finalleri bu yıl Digitürk üzerinden izlenebilecek.

League Of Legends Kış Mevsimi Finalleri Başlıyor
League Of Legends Kış Mevsimi Finalleri Başlıyor Berk
Bu içerik 298 kez okundu.

Türkiye her geçen gün giderek E-Spor sektöründe gelişmeye devam ediyor. Türkiye’nin profesyonel E-Spor ligleri arasında olan League Of Legends oyununun kış mevsimi finalleri artık başlamış durumda. Beşiktaş, OyunHizmetleri ve SuperMassive takımları arasında gerçekleşecek olan Şampiyonluk Liginin birincisinin kim olacağı ise merak konusu oluyor.

 

TEKNOSA SPONSORLUĞUNDA YAPILIYOR !

Riot Games tarafından TeknoSA sponsorluğunda önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan League Of Legends Şampiyonluk Ligi için oyun hayranlarının meraklandığını söyleyebiliriz.  Takımlarda bulunan profesyonel oyuncular ile League Of Legends Şampiyonluk Ligi’nde kıyasıya bir rekabet gerçekleşecek olması bu duruma ayrı bir heyecan katıyor.

 

ORTALAMA 5000 BİLET TÜKENMİŞ DURUMDA

İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan League Of Legends şampiyonluk maçını izlemek için bilet almaya giden E-Spor hayranları ortalama 5000’e yakın bileti tüketerek tüm koltukları doldurduğu yönünde haberler bulunuyor.

 

DİGİTÜRK ÜZERİNDEN KESİNTİSİZ OLARAK İZLENEBİLİR

Türkiye’de ilk kez bir E-Spor turnuvasının Digitürk 91. Kanalın da HD seyir keyfi ile yayınlanacak olması ise E-Spor alanında ülkemizin giderek geliştiğinin ayrı bir göstergesi. League Of Legends Kış Finallerine bilet almaya fırsatınız olmadıysa evinizden ayaklarınızı uzatarak şampiyonluk ligini Digitürk 91. Kanalı üzerinden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

lol kış mevsimi finalleri lol finalleri league of legends kış mevsimi finalleri league of legends şampiyonluk ligi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)