MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Arda Turan'a Karalama Kampanyası

Barcelona'da oynayan Arda Turan'a yönelik olarak İspanya basını düzeysiz haber sayısını arttırdı.

Arda Turan'a Karalama Kampanyası
Bu içerik 714 kez okundu.

2015 yılı sonunda Barcelona takımına transfer olan Arda Turan'dan beklenti büyüktü, oynadığı ilk maçlarda da, attığı gollerde de gayet güzel yorumlar yapılmaktaydı.

 

DÖNÜM NOKTASI EL CLASİCO

El Clasico maçında oyunun son 20 dakikasında Rakitic yerine oyuna girmesiyle orta sahada kontrolü kaybeden Barcelona, Real Madrid karşısında 2-1 malup ayrılmıştı. Malubiyetin bütün faturası Arda Turan'a kesilmiş görünüyor. Bu yönde daha önce basında bir çok haber yapıldı. Ancak maçın üstünden 1 hafta geçmesine rağmen Arda Turan aleyhinde İspanya basınında saçma sapan haber yayını devam etmekte.

 

BARCELONA'DA KAYBOLDUĞU YAZILDI

Karalama kampanyası başlattığını düşündüğümüz İspanya basını, Süper starımız Arda Turan ile ilgili olarak Barcelona şehrinde kaybolduğunu bile yazdı ve habercilik anlayışı sergilediğini düşünerek Arda Turan ile dalga geçildi.

 

BAŞARI SIRASI DÜŞÜYOR DENİLDİ

İspanya basını neye göre oluşturduğu belli olmayan bir başarı tablosunu kanıt olarak sunarak Arda Turan'ın başarısının Rafinha isimli oyuncudan dahi kötü olduğu yazıldı. 

 

OYNAMAK İSTEMEDİĞİNDEN BAHSEDİLDİ

Arda Turan'ın kötü giden son 1-2 maçlık performansından sonra sahaya çıkmaktan çekindiğini yazan internet haber sitelerinin bulunduğu görüldü. 

 

İSPANYA BASINI İLE İLGİLİ SOSYAL MEDYADA ORTAK GÖRÜŞ

İspanya basınının tek bir ağızdan anlaşmışçasına takıma alışma sürecinde olan bir oyuncuyu eleştirmeleri karalama kampanyasından başka ne olabilir, bu eleştiriler Arda Turan'ın Barcelona ve taraftarla olan ilişkilerini olumlu yönde etkilemeyecektir.

Arda Turan Arda Turan Karalama Kampanyası İspanya Basını Barcelona El Clasico maçı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke