MAÇ SONUÇLARI

Whatsapp'dan Yeni Güvenlik Güncellemeleri Geliyor

Facebook'un bir süre önce satın aldığı Whatsapp uygulamasına yeni güvenlik güncellemeleri geliyor.

Whatsapp'dan Yeni Güvenlik Güncellemeleri Geliyor
Bu içerik 727 kez okundu.

Facebook’un bir süre önce satın alarak yeni güncellemeler ile tekrardan yenilediği Whatsapp’a güvenlik ile ilgili yeni bir güncelleme geldi. Akıllı telefonlar üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz Whatsapp uygulaması güvenliği arttırmak amacıyla mesajları şifrelemeye başlıyor.

 

UÇTAN UCA MESAJLAŞMA SİSTEMİ AKTİF OLDU 

Whatsapp yeni güvenlik güncellemesi ile Gizlilik Politikasın ile ilgili bir takım değişiklikler yaptı. Bu yeni değişiklikler ile güvenlik önlemlerinin arttırılması amaçlanmış durumda. Whatsapp uygulaması üzerinden yapacağınız mesajlaşmaların üçüncü şahıslar tarafından okunmasının engellenmesi için yeni güncelleme ile beraber gelen uçtan uca mesajlaşma sistemi aktif durumda.

 

OPEN WHİSPER SYSTEMS İLE ORTAK ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR

Whatsapp ile Open Whisper Systems firması güvenlik önlemlerinin arttırılması amacıyla uçtan uca mesajlaşma ile ilgili ortak bir çalışma sürdürüyor. Whatsapp uygulamasına yeni gelen bu güvenlik güncellemeleri ile Whatsapp daha güvenli bir hal alıyor.

 

MESAJLAR İLE BİRLİKTE DİĞER GÖNDERİLERİ DE KAPSIYOR !

Whatsapp uçtan uca güvenlik güncellemesinin mesajlar haricinde sesli mesajları ve diğer gönderileri kapsadığını da belirtti. Bu güvenlik güncellemesi ile Whatsapp daha güvenilir bir hal almakla birlikte son zamanlarda bir çok güncelleme yaparak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde kesintisiz hizmet verebilmesi ise takdir edilebilecek bir davranış oluyor.

Whatsapp uygulamasının bu yeni güvenlik güncellemesini kullanabilmeniz için uygulamayı sadece güncellemeniz yeterli olacaktır.

whatsapp güvenlik güncellemesi whatsapp uçtan uca mesajlaşma whatsapp güvenliği arttırıyor
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke