Dünyanın En İnce Bilgisayarı Satışa Çıkıyor

Dünyanın en ince ünvanını kazanan HP Spectre üstün performansı ve tasarımı ile bir çok kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Dünyanın En İnce Bilgisayarı Satışa Çıkıyor
Dünyanın En İnce Bilgisayarı Satışa Çıkıyor Berk
Bu içerik 881 kez okundu.

Teknoloji sayesinde hayatımızın oldukça kolaylaştığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Bundan yıllar önce bir tatile çıkacağımız zamanlarda kişisel bilgilerimizin bulunduğu bilgisayarımızı yanımızda taşımamız imkansız bir hal alıyordu. Ancak teknolojinin bu kadar gelişmesi ile birlikte hayatımızı kolaylaştıracak bir çok yenilik gelmiş oldu.

HP firması tarafından yapılarak dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı ünvanını kazanan Hp Spectre bundan kısa bir süre önce New York Times International Luxury Konferansı sırasında tanıtıldı.

 

PERFORMANS AÇISINDAN BİR SORUN YARATMIYOR !

Hp Spectre ile ilgili kafalardaki sorulardan biri ise bu kadar ince olmasının performansı olumsuz bir şekilde etkileyip etkilemeyecek olması. Bu konu hakkında açıklama yapılan bir haberde ise böyle bir problem ile karşı karşıya kalınmayacağı belirtiliyor.

 

SIK SIK SEYAHAT YAPAN KİŞİLER İÇİN OLDUKÇA UYGUN

Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı ünvanını alan Hp Spectre inceliği ve üstün düzey performansı ile kullanıcı memnuniyetini en iyi şekilde kazanacağını düşünebiliriz. Hp Spectre 1.1 kg ağırlığı bakımından da sürekli olarak seyahat edecek kişiler için rakiplerini geride bırakarak ilk bakılacak seçeneklerden biri olmayı başarıyor.

 

NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAĞI TAM OLARAK BİLİNMİYOR

Kullanım ve performans bakımından oldukça avantajlı olan Hp Spectre satışa çıkarılacağı tarih her ne kadar tam olarak bilinmese bile yüksek miktarda satış gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.

 

dünyanın en ince bilgisayarı en ince dizüstü bilgisayar hp spectre
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)