Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Şansal Büyüka Lig TV'den Ayrılıyor mu ?

Şansal Büyüka, 20 yıldır ekranlarda olan Maraton programı için Acun Ilıcalı ile anlaştı.

Şansal Büyüka Lig TV'den Ayrılıyor mu ?
Şansal Büyüka Lig TV'den Ayrılıyor mu ? Direnç Güneş
Bu içerik 538 kez okundu.

Türk futbolunun önemli şahsiyetlerinden biri olan Şansal Büyüka’nın, yaklaşık yirmi seneden beri yaptığı Maraton adlı futbol programı gelecek sezondan itibaren Lig TV'de yayınlanmayabilir. Maraton olarak yayınlansa dahi Şansal Büyüka olmayabilir. Çünkü,Şansal Büyüka,son yıllarda yaptığı programlarla Türk televizyonculuğuna damga vuran Acun Ilıcalı ile anlaştığı öğrenildi. Yaklaşık 9 - 10 senedirde Lig TV'de Maraton programını yapan Büyüka'nın,Lig TV tarafından olumsuz karşılanacağı belirtiliyor. 

Bildiğiniz gibi Maraton programı, her haftasonu ve pazartesi günleri süper lig maçlarından sonra yayın yapan,Şansal Büyüka,Tümer Metin ve Ersun Yanal'ın sunduğu,maçların özetlerini gösteren,tartışmalı pozisyonları değerlendiren bir futbol programıdır.

Eski Çalışandı

Şansal Büyüka ile Acun Ilıcalının ilişkisi geçmişe dayanıyor. Yıllar önce Show Tv'de sunduğu spor programıyla karışımıza çıkan Şansal Büyüka,Acun Ilıcalı ile birlikte çalışıyor. Acun Ilıcalı ise o zaman Beşiktaş takımının futbol muhabiri olarak çalışıyordu. Şimdi ise bu anlaşma olursa Acun Ilıcalı patron durumuna geçecek.

Maraton'la 20 sene

Maraton futbol programının geçmişi uzun senelere dayanıyor. Yayın hayatına 1996 yılında Show TV'de başlayan Maraton'un ilk olarak Şansal Büyüka ve eski hakem Erman Toroğlu sunuyordu. Ancak Maraton'un Lig TV'ye geçmesinin ardından,belirli bir zaman sonra Erman Toroğlu işten ayrıldı. Şimdi ise Maraton programını Şansal Büyüka,Tümer Metin ve Ersun Yanal sunuyor. 

 

Şansal Büyüka Acun Ilıcalı Maraton TV 8
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı