Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Iphone 7 Çift Kameralı Geliyor

Iphone 6 serisi ile gündeme damga vuran Apple firması yeni serisi olan Iphone 7 model akıllı cihazlarının çift kameralı geleceği yönünde söylentiler bulunuyor.

Iphone 7 Çift Kameralı Geliyor
Iphone 7 Çift Kameralı Geliyor Berk
Bu içerik 543 kez okundu.

Akıllı telefon firmaları akıllı telefon sektöründeki yerini alabilmek adına profesyonel ekipleri ile cihazlarını devamlı geliştirerek rakiplerini geride bırakmak için çaba gösteriyorlar. Durum böyle olunca gelişen teknolojiye uyumlu akıllı  telefonlar çıkartılması önem içeriyor.

 

IPHONE 7 SERİSİ ÇİFT KAMERALI GELİYOR !

Geçen yıl Iphone 6 serisi ile akıllı telefon pazarında büyük bir satış oranı yakalayan Apple bu yıl çıkaracağı Iphone 7 model telefonlarında çift kamera kullanacağını bazı söylentilere göre açıklamış bulunuyor.  Farklı çekim özellikleri sayesinde oldukça bu yıl ilgi çeken çift kameraların Iphone 7 serisinde kullanılması Apple açısından akıllı telefon pazarında  avantaj yaratacaktır.

 

MİNG CHU KAO TARAFINDAN BASINA AÇIKLANDI

Ming-Chu-Kao tarafından basına yapılan konuşmada Iphone 7 modellerinin çift kameralı olacağı ile ilgili bir açıklama bulunuyor. Bu durumun sonucunda Apple firmasının yeni Iphone 7 modellerinde çift kamera kullanılacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapmamasına rağmen bazı söylentilerin doğru olması bu iddaları doğruluyor.

 

KULLANICILAR BU YIL ÇİFT KAMERALI TELEFONLARI KULLANABİLECEK

Bu yıl içerisinde gelişen teknoloji ile birlikte yeni model akıllı telefonlarda çift kamera kullanılması kullanıcıların çift kameralı telefonlarla çekilen video veya fotoğrafların deneyimini kazanmalarına olanak sağlayacak. Bu durum teknolojinin günden güne gelişerek hayatımızı kolaylaştırdığının bir göstergesi oluyor.

iphone 7 çift kameralı geliyor iphone 7 plus çift kameralı geliyor iphone çift kameralı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı