Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Quantum Break Cracklendi

P2P tarafından Quantum Break oyununun crack dosyaları kısa bir süre önce internette yayınlandı.

Quantum Break Cracklendi
Quantum Break Cracklendi Berk
Bu içerik 929 kez okundu.

Geçtiğimiz yıllarda popüler olan Max Payne oyununun yapımcı firması Remedy Entertainment yeni oyunu Quantum Break için ekibi ile beraber çalışmaları başlatmıştı. Windows 10 ile uyumlu olacağı açıklanan Quantum Break’in aynı zamanda Xbox One ile uyumlu olacağı ile ilgili açıklamalar bulunuyordu.

 

STEAM'DA SATIŞI BULUNMAYACAK !

Şuanda piyasaya sunulmuş halde olan Quantum Break oyununun Valve firmasının bir çok oyunu bir arada birleştirdiği Steam uygulamasında satışı bulunmayacak. Windows Mağazası üzerinden satın alınabilecek olan Quantum Break oyununun kırılamıyacağı yönünde iddialar bulunuyordu.

 

P2P EKİBİ TARAFINDAN CRACKLENDİ

P2P, Quantum Break yayınlandıktan sonra ekibi ile birlikte oyunu cracklemek için çalışmalara başlayarak kısa bir süre önce Quantum Break oyununun crack dosyasını internete yayınladılar. Quantum Break, bir çok oyunda yapıldığı gibi bazı dosyaları kopyala ve yapıştırma ile aktif hale gelmiyor.

 

CRACK İŞLEMİ TAMAMEN FARKLI 

Windows 10 yüklü bilgisayarlarda desteklenen Quantum Break oyununa bağlanmak için Mağaza bağlantısı gerekli oluyor. Quantum Break oyununu crackli bir şekilde oynayabilmek için gpedit üzerinden bazı ayarların yapılması gerekiyor.

 

YASA DIŞI OYNAYANLAR İÇİN UFAK BİR SÜPRİZ VAR !

Ayrıca Quantum Break oyununu crackli bir şekilde yasa dışı oynayanlar için oyunun ana karakteri olan Shawn Ashmore karakterinin tek gözü korsan bandı ile oyunda karşınıza geliyor.

quantum break quantum break cracklendi quantum break kırıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı