MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Cinsel Yaşamınızı Heyecanlı Tutmanın Yolları

Kafanızdaki seks hayatı yaşadığınız seks hayatı ile uyumlu mu? Cinsel Yaşamınızı Heyecanlı Tutmanın Yolları Nelerdir?

Cinsel Yaşamınızı Heyecanlı Tutmanın Yolları
Bu içerik 496 kez okundu.

Bu sorunun cevabının büyük bir çoğunluğu hayır olacaktır özellikle de kadınlar için.

 

ARAŞTIRMA SONUÇLARI

Yapılan araştırmalar neticesinde kadınların %30'u orgazm olurken diğer kalan kısmın yarısından fazlasının zor orgazm olduğu diğer kısmın ise hiç orgazm olmadığı şeklindedir. Oysaki fiziksel bir rahatsızlık yoksa kadınların orgazm olmaması için bir sebep yoktur. Kadının mental olarak bile orgazm olmasının mümkün olduğu ifade edilmektedir.

 

KADINLARDA SORUNSAL SEBEPLER

Orgazm olamamanın genel sebepleri içinde utanma, tiksinme, korkma, ayıp günah gibi psikolojik sebeplerin yanı sıra bedenini tanımama, bedeninden utanma, özgüven eksikliği, iletişimsizlik gibi konularda seks hayatında olumsuzlukların yaşanmasının başında gelmektedir.

 

ERKEKLERDE SORUNSAL SEBEPLER

Erkeklerde de başarısız olma erken boşalma yetememe gibi kaygılar olsa da bunların üstesinden gelmek için elinden geleni yapmakta iken kadınların kaderlerine razı olmaları ve sadece bir meta gibi rol yaparak veya görev gibi hareket etmeleri cinsel isteksizlik ve eşlerin cinsel sorunlar yaşamasına sebep olmaktadır.

 

ÖZGÜVEN

Tüm bu sorunlar aşılabilir nitelikte olup önemli olan cinselliğin bir görev değil yaşanması gereken ve yaşanırken de zevk alınması gereken bir ihtiyaç olarak görünmesi gerekir. O zaman siz siz olun bu duyguyu yaşamak için elinizden geleni yapın. Bırakın yatakta vücudunuzdan utanmayı sanki siz kendinizi sekse vermezseniz gözlerinizi kaparsanız o sizi görmüyor mu? Asıl şimdi açın gözlerinizi sizin beğenmediğiniz yerlere nasıl dokunuyor nasıl zevk alıyor onun umurunda mı sanıyorsun o aldığı zevkin keyfini çıkartıyor. 

 

SIRADANLIK
O zaman yatağınızı sıradanlaştırmak yerine heyecanlı tutun ve sizde o heyecanın bir parçası olun ki hem o sizi hem de siz onu daha çok arzulayın. Arzu ve şehvet birleştiğinde yakıcı olur duygular en üst seviyede olur öpüşürken dokunurken hissettiğiniz o dayanılmaz ateş tüm bedeninizi kaplar. Neden bu zevkten mahrum kalasınız. 

 

GÖRSELLİK
Görsellik erkekleri ateşleyen bir unsurdur. Kadınları da heyecanlandıran o zaman iç çamaşırı, seksi kıyafetler, erotik elbiseler giymeyi ihmal etmeyin güzel bir seks için en güzel davetiye olacaktır. 
Yer mekan gözetmeyin her fırsatı bir oyuna çevirin. Kafanızda yaşattığınız fantezilerinizi yaşamadan yaşlanmayın zaten o zaman bazı şeyleri yaşamak için geç kalmış olacaksınız. Bu akşam bir masada sevişmeye ne dersiniz. Ayaklarınızın arasında onu görmek hoş olmaz mıydı? 

Duş hızlı seks için ideal yerlerdir. Onun sırtını keselerken Birbirinize köpük masajı yapmaya ne dersiniz? 

Gün içinde atılan arzu dolu bir mesaj, erotik bir fıkra onu gülümsetip sizi arzulamasına sebep olacaktır.

Ufak tefek kaçamaklar yapın kendinize dokunmaktan korkmayın. 

Konuşun konuşmak ve sevişirken ifade edilen bazı sözler sizi de onu da mutlu edecektir. Belki ağzınıza yakıştırmayacaksınız belki utanacaksınız ama lütfen deneyin bir kere denedikten sonra arkası gelecektir. 

 

Cinsel Yaşam Cinsellikte heyecan Cinsel hayat Cinsellik Yatakta neler yapmalı Heyecanlı cinsellik Cinsellik testi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke