Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

"Suarez'in psikolojik rahatsızlıkları bulunuyor!"

Barcelona'lı Luis Suarez'in eski menajeri Daniel Fonseca, Uruguaylı yıldızın psikolojik sorunları olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Barış
Bu içerik 1903 kez okundu.

Barcelona'nın 29 yaşındaki forveti Luis Suarez geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalı ile yaptığı röportajda eski menajeri Daniel Fonseca'nın 2006 yılında Nacional'den Groningen'e gittiği zaman ödenen transfer ücretinin yüzde 20'sini kendisine hala borçlu olduğunu iddia etti.

Ancak eski Uruguay Milli Takımı oyuncusu Daniel Fonseca, Luis Suarez'in iddialarına sertçe yanıt verdi ve Luis Suarez'i bir korkak olarak nitelendirdi.

 

SUAREZ BİR KORKAK

Daniel Fonseca yaptığı açıklamada "O bir korkak ve yalan söylüyor, çünkü o psikolojik rahatsızlıklara sahip bir çocuk olduğunu gösteriyor ve bundan eminim. Zaten bu yüzden bir psikolog ile görüşüyor ancak ondan istediği etkiyi alamıyor olsa gerek. Ona psikologunu değiştirmesini öneriyorum", dedi.

 

SUAREZ'İ RAHATSIZ EDEN BİR GERÇEK VAR

"Bu hikayeyi uydurdu çünkü bir gün genç takımdan üç kişi beni aradı ve Luis Suarez ile ilgili birtakım sorunların olduğunu söylediler. Ben de ona rahatsız edici bir şey söyledim ve ne olduğunu size ölene kadar söylemeyeceğim. Tek söyleyebileceğim şey onun rahatsız edici bir gerçek olduğuydu. Ancak o bunu kabul etmedi ve içine oturdu."

"Bana yalanlarla değil gerçeklerle gelen insanlarla muhattap olmak isterim. Kısacası ondan gerçeği söylemesini ve bana çamur atmayı bırakmasını istiyorum."

"Eğer cesareti varsa ona söylemek zorunda kaldığım rahatsız edici gerçeği sizlere anlatır. Böyle kötü bir karaktere sahip olmasının sebebi de zaten o ve Suarez bunu 6 yıldır saklıyor. "

Eski bir futbolcu olan Daniel Fonseca, Napoli, Roma ve Juventus formalarını da giymişti. 

Luis Suarez Daniel Fonseca Suarez'in sırrı nedir Suarez'deki gizli şey nedir Suarez Korkak Barcelona
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı