MAÇ SONUÇLARI

HTC 10 Batarya Konusunda Kullanıcılarını Sevindirecek

3000 mAh batarya ile kısa bir süre sonra piyasaya sunulacak olan HTC 10'un heyecanla çıkması bekleniyor.

HTC 10 Batarya Konusunda Kullanıcılarını Sevindirecek
Bu içerik 727 kez okundu.

Teknolojinin her ne kadar giderek günden güne gelişmesine rağmen akıllı telefonların şarj sürelerinin kullanıcılar için yeterli olmaması problem yaratıyor. Bu nedenle akıllı telefon üreticileri profesyonel ekipleri ile birlikte bu tür problemleri kullanıcı memnuniyetini arttırmak adına çözmeye çalışıyorlar.

 

HTC 10 BATARYA KONUSUNDA OLDUKÇA İDDALI GELİYOR !

Bir çok akıllı telefon kullanıcısının sorun yaşadığı şarj süresi ile ilgili HTC’nin yeni model akıllı telefonu HTC 10 ile ilgili batarya konusunda çok iddialı yenilikler oldu. HTC’nin yeni telefonu HTC 10’un piyasaya sürülmesi için sayılı günler kalırken HTC 10’un en dikkat çeken özelliklerinden biri ise bataryası oldu.

 

3000 MAH BATARYA İLE GELEN HTC 10 BÜYÜK AVANTAJ YAKALAYACAK

HTC 10 kısa bir süre sonra 3000 mAh bataryası ile satışa sunulacak. Yeni çıkan akıllı telefon modellerinden dolayı HTC akıllı telefon pazarında kısa bir süreliğine dezavantaj yakalamış olsa bile yeni modeli olan HTC 10 sayesinde akıllı telefon pazarında büyük bir avantaj yakalayacağa benziyor.

 

HTC, HTC 10 İLE İLGİLİ TWİTTER ÜZERİNDEN YENİ VİDEO YAYINLANDI

HTC, Twitter üzerinden yeni model akıllı telefonu HTC 10 ile ilgili batarya konusunda yeni bir video yayınladı. HTC yeni çıkaracağı bu telefon ile ilgili bakalım akıllı telefon pazarında nasıl bir konum yakalayacak.

htc 10 htc 10 iddalı geliyor htc 10 batarya
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke