Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Parmakları Kopan Genci Hastane Hastane Dolaştırdılar

Balta ile odun keserken sağ elindeki tüm parmakları kopan Mustafa'nın, gittiği 3 hastane ile çeşitli sorunlarla karşılaştı.

Parmakları Kopan Genci Hastane Hastane Dolaştırdılar
Parmakları Kopan Genci Hastane Hastane Dolaştırdılar Berk
Bu içerik 490 kez okundu.

İstanbul şehrinin Eyüp ilçesinde bulunan Mustafa Onur Genç, evinde balta ile odun kırarken baltanın sağ eline isabet etmesi sonucunda sağ elinde bulunan tüm parmakları koptu. Bu durumun sonucunda Mustafa'nın ailesi O.E.V.A.H hastanesine başvurarak kopan parmakların tedavi edilmesi beklenirken hastane tarafından kısa bir süre sonra başka hastaneye gitmeleri söylendi.

 

ÖNCE TEDAVİ ÜCRETİ ÖDENMESİ GEREKİYORDU !

B.K.H’ne başvuran aile, estetik cerrahi beklerken doktorun ameliyatta olduğu haberini aldılar. 112 Acil Servisine yönlendirilen Mustafa'nın, ambulans ile Ö.G.H'ye sevk edildikten sonra tedavi işlemlerine başlanmadan önce muhasebeye yönlendirilerek hizmet bedelinin ödenmesi gerektiği söylendi.

 

HASTANE YÖNETİMİ İLE İLGİLİ ADLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tedavi işlemleri için gerekli hizmet bedeli ödendikten sonra Mustafa ameliyata alındı. Ancak 4 saat gibi uzun bir sürenin sonucunda kopan parmakların enfeksiyon kaptığından dolayı yerine parmakları dikilemedi. Bu durumun sonucunda Mustafa'nın ailesinin şikayeti sonucunda 4 saat boyunca tedavi göremeyen Mustafa'nın sorun yaşadığı 3 hastanenin yöneticileri ile ilgili adli soruşturma başlatıldı.

parmakları kopan genci dolaştırdılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı