MAÇ SONUÇLARI
BRAGANTINO 2 - 0 CRICIUMA             TOULOUSE 3 - 1 MONACO             NICE 2 - 0 LYON             CHELSEA 3 - 0 LEICESTER             PESCARA 1 - 1 SAMPDORIA             Bursaspor 0 - 0 Osmanlıspor             ANTALYASPOR 1 - 1 RIZESPOR             PALERMO 1 - 4 TORINO             

Cumhurbaşkanı Hayalini Gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ümraniye semtinde bir hastahanenin açılışında konuştu.

Cumhurbaşkanı Hayalini Gerçekleştirdi
Bu içerik 281 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ümraniye semtinde bir hastahanenin açılışında yaptığı konuşmada bir hayalinin gerçekleştiğini söyledi. 

 

23 KARTİLYONLUK YATIRIM

18 ayrı ilde 23 kartilyonluk yatırımla, ileri teknoloji ile donatılmış hastahane yapımının devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanı, sağlık sektöründe yaptığımız yatırımlarla bir hayalim gerçekleşti, dedi.

 

HASTAHANE KUYRUKLARI

Ak Parti hükümetinden önceki sürece dikkat çekerek, hastahane kuyruklarını anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan sağlık sektöründeki iyileştirmeleri ve yatırımları anlattı.

 

DOKTOR VE SAĞLIK PERSONELİNE SALDIRILAR

Yaptığı konuşma sırasında sağlık sektöründe saldırıya uğrayan doktor ve sağlık personeline de değinen Cumhurbaşkanı, doktor ve sağlık personelimize yapılan saldırıları şiddetle kınadığını belirterek, sözlü veya fiili hiç bir saldırı kabul edilemez, dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konuşması Erdoğanın hayali Recep Tayyip Erdoğanın hayali Cumhurbaşkanının hayali Cumhurbaşkanının hedefi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke