Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Hindistan'da Havai Fişek Festivali Sırasında Patlama

Hindistan'da havai fişek gösterinde çıkan yangında bir çok kişi öldü ve yaralandı.

Hindistan'da Havai Fişek Festivali Sırasında Patlama
Hindistan'da Havai Fişek Festivali Sırasında Patlama Berk
Bu içerik 1409 kez okundu.

Hindistan’ın Kerela eyaletinde bulunan bir tapınakta gece saatlerinde havai fişekler nedeniyle çıkan büyük yangında 102 kişi öldü, 300 kişi ise yaralandı.

 

ALEVLER TAPINAĞIN ETRAFINI SARDI !

Hindistan’ın Kerela eyaletinde bulunan havai fişek gösterilerinin yaşandığı sırada başka havai fişeklere kıvılcımlar sıçraması sonucunda havai fişek balyalarının alevlenerek patlaması ile büyük bir yangın başladığını Eyalet İçişleri Bakanı belirtti.

Patlamanın ardından oluşan dev alevlerin tapınağın etrafını sarmasından dolayı içerideki kişilerin kaçma fırsatını bulamadan öldüğü açıklandı.

 

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİNİ İZLEMEYE 10-15 BİN KİŞİ GELMİŞTİ !

Hindistan’ın Kerela eyaletinde havai fişek gösterisini izlemek için gelen 10 ile 15 bin arasındaki kişi Puttingal tapınağında toplanmıştı.

Hindistan Başbakanı Narendra Modi olay yerine gittikten sonra sosyal medya üzerinden bu yaşanan olay için “yürek parçalayıcı ve kelimelerle tarif edilemez” açıklamasını paylaştı.

 

ÖLEN KİŞİLERİN KİMLİĞİ DNA TESTİ İLE BULUNACAK !

BBC tarafından yapılan son haberlere göre yaralıların Kerela eyaletinin başkentinde bulunan bir hastaneye gönderilerek tedavi altına alındığı söyleniyor.

Kerela eyaletinin Polis Müdürü, ölen kişilerin oluşan yüksek derecedeki yanıklar sonucunda tanınmadığından dolayı DNA testi ile kimliklerinin öğrenileceğini açıkladı.

Böyle acı bir olayın festival sırasında yaşanması ise Hindistan halkını büyük bir acı içersin de bıraktığını söyleyebiliriz.

hindistan'da havai fişek festivalinde yangın hindistan'da havai fişek festivalinde yangın patlama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı