Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Singapur'a Türk İş Adamları Alınmadı

Singapur'a Singapur Expo Uluslararası Fuarı'na gitmek için giden Türk iş adamları saatlerce havalimanında bekletildi.

Singapur'a Türk İş Adamları Alınmadı
Singapur'a Türk İş Adamları Alınmadı Berk
Bu içerik 670 kez okundu.

Bildiğiniz gibi Singapur ile Türkiye arasındaki geçişlerde vize serbest. Singapur’da yapılacak olan Singapur Expo Uluslararası Fuarı'na gitmek isteyen iş adamları havalimanında saatlerce bekletildi.

 

BİR ODAYA ALARAK NEDEN GELDİKLERİNİ SORDULAR !

Singapur Expo Uluslararası Fuarı'na gitmek için Singapur’a gelen Türk iş adamlarının tek tek bir odaya alınarak ülkeye neden geldikleriyle ilgili sorular sorulduğu öğrenildi.

Türk iş adamları Singapur’da yapılacak olan Singapur Expo Uluslararası Fuarı'na gitmek için havalimanında karşılaştıkları bu sorun ise Singapurlu görevliler tarafından açıklandı.

 

SURİYELİLER NEDENİYLE SIKI DENETİM YAPILIYOR

Singapurlu görevliler tarafından yapılan açıklamaya göre bir çok Suriyeli’nin Türk Pasaportları ile Singapur’a giriş yapmak istediklerinden dolayı Türk iş adamlarına böyle bir durum ile karşı karşıya bıraktıklarını söylediler.

Singapur’a fuar için gelen Türk adamlarına böyle bir sıkı denetimin gerçekleşmesinin nedenini Singapur görevlileri böylece açığa kavuşturmuş oldular.

 

BÖYLE BİR DENETİM GERÇEKLEŞMESİ GERÇEKTEN ÜZÜCÜ

Bu tür bir durum ile karşı karşıya kalan Türk iş adamlarının Singapur’da gerçekleşecek olan Singapur Expo Uluslararası Fuarı'na gitmek için Türkiye üzerinden Singapur’a vize izni gerekmeden giriş yapabilecekleri halde böyle bir sıkı denetimle karşı karşıya kalmaları oldukça üzücü bir durum.

 

singapur'da iş adamları bekletildi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı