Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Yangın Çıkarıp Selfie Çekti

ABD'nin Kaliforniya şehrinde yangın çıkartıp alevlerin arasında selfie çeken adama 20 yıl hapis cezası verildi.

Yangın Çıkarıp Selfie Çekti
Yangın Çıkarıp Selfie Çekti Berk
Bu içerik 466 kez okundu.

Teknoloji ile birlikte fotoğraf çekimleri giderek artıyor. Önceleri fotoğraf çekilebilmek adına çeşitli bantlarla uğraşırdık ancak günümüzde artık akıllı telefonlar sayesinde tek bir tuşla fotoğraf çekilebiliyor. Ön kamera ile fotoğraf çekmek anlamına gelen selfie kelimesi ile ilgili bu haberimiz oldukça ilginç.

 

20 YIL HAPİS VE 60 MİLYON TAZMİNAT CEZASI ALDI !

ABD ülkesinin Kaliforniya şehrinde 2014 yılında bir orman yangını çıkartarak dumanların arasında selfie çeken Wayne Allen Huntsman isimli şahısa, 20 yıl hapis cezası ile birlikte 60 milyon dolar tazminat cezası verildi.

 

KONTROL ALTINA ALINMASI 27 GÜN SÜRDÜ !

Dev bir ormanlık alanda çıkan bu korkutucu yangının kontrol altına alınarak söndürülmesi 27 gün sürdü. Wayne Allen Huntsman isimli kişinin çıkardığı bu yangında toplam 12 evin yangından etkilenerek kül olması oldukça üzüntü verici bir durum.

 

ALEVLER YAYILIRKEN VİDEOYA ALDI !

Bu durum ile ilgili başlatılan yasal soruşturmada yangını çıkartan Wayne Allen Huntsman isimli kişinin alevler ormana hızlı bir şekilde yayılırken alevlerin arasında video aldığını mahkemede itiraf etti.

Wayne Allen Huntsman çıkardığı bu büyük orman yangınında binlerce insanın evlerini terk etmesine neden oldu. Böyle bir duruma sebep olan kişinin gerektiği cezayı alması bir çok kişi tarafından olumlu tepki gördü.

yangın çıkarıp selfie çekti yangın çıkartıp selfie çekti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı