MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Avrupa'da En Çok Aranan Suçlu Yakalandı

Paris saldırısının şüphelilerinden biri olarak Avrupa'da en çok aranan suçlu kısa bir süre önce yakalandı.

Avrupa'da En Çok Aranan Suçlu Yakalandı
Bu içerik 245 kez okundu.

Fransa’da gerçekleşen Paris saldırısının şüphelilerinden biri olan Mohammed Abri isimli kişinin Belçika’da kısa bir süre önce yakalandığı ile ilgili haberler yayılmış durumda.

 

KISA SÜRE ÖNCE BRÜKSEL'DE YAKALANDI !

Fransa’nın Paris kentinde gerçekleşen saldırıdan sonra bu saldırının şüphelileri arasında olan Mohammed Abri, Belçika kamu yayın kuruluşu VRT tarafından yapılan habere göre Brüksel’de yakalandı.

Bununla birlikte Paris saldırısında şüpheli olarak aranan Mohammed Abri’nin Suriye savaşına katılarak savaştığı ile ilgili açıklamalar da bulunuyor.

 

PARİS VE BRÜKSEL SALDIRILARININ SORUMLULUĞUNU DAEŞ ÜSTLENDİ !

VRT tarafından yapılan başka bir haberde ise 22 Mart tarihinde gerçekleşen Maalbek metro istasyonu saldırısında şüpheli konumunda bulunan Osama K. İsimli şahısın gözaltına alındığıda belirtildi. Paris ve Brüksel’de gerçekleşen bu saldırıların sorumluluğunu DAEŞ üstlendi.

 

KAMUOYUNA BAŞKA AÇIKLAMA YAPILMAYACAK !

Kısa bir süre önce Belçika Federal Savcılığı tarafından yapılan açıklamada Brüksel’de gerçekleşen saldırıyla ilgili bazı şüphelilerin göz altına alındığı haberi verilirken kamuoyuna bu konu ile ilgili başka açıklama yapılmayacağı bildirildi.

Paris saldırısının şüphelilerden biri olan Salah Abdeslam geçen ay Brüksel’de yakalanarak Fransa’ya kısa bir süre sonra geri gönderilmesi beklendiği öğrenildi.

paris saldırısı şüphelisi yakalandı paris saldırısı sorumlusu yakalandı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke