Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Rusya'da 3 İntihar Bombacısı Patladı

Rusya'nın Stavropol kentinde bulunan polis merkezine 3 intihar bombacısı tarafından saldırı yapıldı.

Rusya'da 3 İntihar Bombacısı Patladı
Rusya'da 3 İntihar Bombacısı Patladı Berk
Bu içerik 829 kez okundu.

Kısa bir süre önce Rusya'nın Stavropol kentinde gerçekleşen saldırı ile ilgili haberler yayınlandı. Novoselitskiy köyünde bir polis merkezine giriş yapmaya çalışan 3 intihar bombacısı girişe yakın bir yerde kendilerini patlattılar.

 

BOMBACILAR HARİCİNDE ÖLEN VEYA YARALANAN KİMSE OLMADI !

Rusya basınının kısa süre önce verdiği bilgilere göre saldırıyı yapan 3 intihar bombacısı dışında ölen veya yaralanan kimse olmadığını açıkladı.

Üst düzey polis yetkililerinden biri olan Sergey Karamişev tarafından AFP’ye yapılan açıklamada “Sabah toplantı yaparken beş patlama sesi duyduk.Üç bombacı kendini patlatmıştı” ifadelerini kullandığı söylendi.

 

DÖRDÜNCÜ SALDIRGAN BİR POLİS TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ !

Emniyet tarafından kısa bir süre önce yapılan bir açıklamaya göre dördüncü saldırganın bir polis tarafından öldürüldüğü söylendi.

 

İKİNCİ BİR EMRE KADAR OKULLAR VE KAMU KURULUŞLARI KAPATILDI !

Bununla beraber Hürriyet Gazetesinin Moskova temsilcisi olan Nerdun Hacıoğlu tarafından yapılan açıklamada bu saldırı sonucunda Rusya’nın güneydoğu bölgelerinde ve özellikle Stavropol kentinde yer alan kamu kuruluşlarının ikinci bir emre kadar kapatıldığı açıklandı. Rusya’nın Stravopol kentinde bulunan tüm okulların ikinci bir emre kadar kapatıldığı Ria ajansı tarafından duyuruldu.

Dimitri Peskov tarafından yapılan açıklamada ise bu olayın bir terör tehdidi veya çete işinden dolayı mı olduğunu söylemek bu şartlar altında zor ifadesi kullanıldı.

 

rusya polis merkezine saldırı stavropol saldırı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı