Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Özgecan'ın Katiline Mezar Yok

Özgecan Aslan'ın katil zanlısı ve babası dün tarihi itibariyle kaldıkları ceza evinde vurularak öldürüldüğü bildirilmişti. Defin işlemleri yapılamıyor.

Özgecan'ın Katiline Mezar Yok
Özgecan'ın Katiline Mezar Yok Cem Güner
Bu içerik 926 kez okundu.

Özgecan Aslan'ın katil zanlısı ve babası dün tarihi itibariyle kaldıkları ceza evinde vurularak öldürüldüğü bildirilmişti. Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunca yapılan açıklamada kaldıkları koğuşta katil zanlısı ve babasına açılan ateş sonucunda ikisinin de vefat ettiği bildirilmişti.

Bugün ise katil zanlılarının defnedileceği yer sorun olmuş durumda. 

 

TARSUS BELEDİYESİ İZİN VERMEDİ

Cenazeler defin işlemlerinin yapılabilmesi için Anada C.Başsavcılığı  tarafından Tarsus İlçesine gönderildi ancak Tarsus Belediyesinin bu define izin vermedi. Cenazeleri kabul etmeyerek iade etti ve iki katil zanlısının cesetleri tekrar Adana'da bir hastahanenin morguna kaldırıldı. 

 

AİLE KOCABEY KÖYÜNÜ İSTEDİ

Öldürülen katil zanlılarının aileleri; Defin işleminin Mersin'in Tarsus ilçesine bağlı Kocabey köyünde yapılmasını talep etmişlerdi ancak Tarsus Belediyesinin defin işlemine izin vermemesinden sonra katil zanlılarının ailesinin de isteği gerçekleşmemiş oldu.

An itibariyle durumda net bir gelişme olmazken, katil zanlılarının cenazelerinin nereye defin edileceği belli değil ve hastahane morgunda bekletiliyorlar.

Özgecan Cinayeti Özgecanın katilleri nereye gömülecek Katiller nereye gömülecek Tarsus Belediyesi Adana Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Adana C.Başsavcılığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı