MAÇ SONUÇLARI

Ameliyat Sırasında Ses Kaydı Alan Kadın Kulaklarına İnanamadı

Ameliyat sırasında gizli şekilde eşyaların arasına yerleştirdiği ses kayıt cihazını dinleyen kadın kulaklarına inanamadı.

Ameliyat Sırasında Ses Kaydı Alan Kadın Kulaklarına İnanamadı
Bu içerik 1492 kez okundu.

Hiatal Hernia isimli hastalık nedeniyle bir ay bekletildikten sonra ameliyat masasına yatırılan kadın ameliyat sırasında eşyaların arasına yerleştirdiği ses kayıt cihazını ameliyat sonrasında dinledikten sonra kulaklarına inanamadı.

 

İKİ AY SONRASINA AMELİYAT GÜNÜ VERİLMİŞTİ !

Ethal Easter isimli bu kadına Hiatal Hernia isimli hastalığı teşhisi koyulması nedeniyle acil ameliyat olması gerektiği söylendi. Ancak hastanede yaşanan yoğunluk sebebiyle iki ay sonrasına ameliyat günü verilmişti.

Ethal Easter ameliyatının 2 ay ertelenmesinden dolayı şikayetini hastane yetkililerine dile getirdi. Ancak bu şikayet karşısında “Sende herkes gibi bekleyeceksin.” Cevabını alan Easter ABC News’e konuştu.

 

ŞİKAYETİ SONUCUNDA BİR AY SONRA AMELİYATA ALINDI !

Ethal Easter tarafından ameliyatın öne alınması için yapılan bu şikayet işe yaradı. Ethal Easter bir ay sonra ameliyata alındı.

Easter bu ameliyatın oldukça tehlikeli olduğunu bildiğinden dolayı son saniyelerini doktorlardan habersiz olarak eşyaların arasına yerleştirdiği ses kayıt cihazıyla almak istedi.

 

AMELİYAT SONRASINDA DİNLEDİĞİ SES KAYDI NEDENİYLE KULAKLARINA İNANAMADI !

Ameliyat sonrasında eşyaların arasına gizli bir şekilde yerleştirilmiş olan bu ses kaydı cihazını dinleyen Easter kulaklarına inanamadı. Doktorlar tarafından vücudu ile ilgili şakalar yapılan bu ses kaydını hastane yetkililerine dinletti.

Easter bu olayı hastane yetkilerine bildirdikten sonra başka bir şok yaşadı. Hastane yetkilileri tarafından Easter’e yapılan açıklamada “Bu durumda bir şey yok, insanlar çalışırken muhabbet etmiş. Bu durum hakkında bir sorun göremiyoruz.” İfadesi kullanıldı.

 

HASTANE BU TUTUMUNU KORUMAYA DEVAM ETTİ !

Bu durum karşısında Easter medya kuruluşlarına giderek bu durumu bildirdi. Medyaya yansımış olan bu durum ile ilgili hastane tutumunu korudu.

Easter tarafından yapılan açıklamada hastane yetkililerinden bir özür beklediğini ancak bunu bile yapmadıklarını belirtti.

 

ses kaydını dinleyen kadın kulaklarına inanamadı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke