Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Yanlışlıkla Mahkemede El Bombasını Patlattı

Pakistan'da mahkeme heyetine sunulan bir el bombası pimin yanlışlıkla çekilmesi sonucunda bir patlamaya sebebiyet verdi.

Yanlışlıkla Mahkemede El Bombasını Patlattı
Yanlışlıkla Mahkemede El Bombasını Patlattı Berk
Bu içerik 1321 kez okundu.

Pakistan’da mahkemede delil olarak kullanılan bir el bombasının mahkeme heyetine nasıl kullanıldığı gösterilmeye çalışılırken yanlışlıkla piminin çekilmesi sonucunda ufak bir patlamaya sebebiyet verdi.

 

DELİL OLARAK SUNULAN EL BOMBASI YANLIŞIKLA PATLADI !

Pakistan’da kısa süre önce yaşanan bir olayda Terörle mücadele mahkemesinde delil olarak sunulan bir el bombasının nasıl kullanıldığını hakimin isteği üzerine mahkeme heyetine gösterilmesi istendi. Bir polis tarafından yanlışlıkla el bombasının piminin çekilmesi sonucunda ufak bir patlama yaşandı.

 

PATLAMA SEBEBİYLE HAKİM KÜRSÜDEN DÜŞTÜ !

Bir polis memurunun tutuklandığı yerde bulunan el bombası delil amacıyla mahkeme heyetine çıkartıldı. Hakim tarafından el bombasının nasıl kullanıldığının istenmesi üzerine yetkili bir polis tarafından el bombasının pimi yanlışlıkla çekildikten sonra patlama yaşandı.

Pimin yanlışlıkla çekilmesi ile yaşanan ufak patlamanın sonucunda Hakim kürsüden düştü. Bununla birlikte bombanın pimini çeken polis elinden yaralanırken başka bir polis ise kulağından yaralandı.

 

EL BOMBASININ ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİ DÜŞÜNÜLÜYORDU !

Mahkeme heyetine delil olarak sunulan el bombasının bir polis tarafından çekilmesi sonucunda patlaması ise bir kaza olarak nitelendirildi. Delil olarak mahkemeye sunulan bu el bombasının etkisiz bir hale getirildiği düşünülüyordu.

 

mahkemede el bombası patladı pakistan mahkemesinde el bombası patladı delil olarak sunulan el bombası patladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı