MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Sosyal Medyada "Hepimiz Başörtülüyüz" Desteği

Başörtülü Müslüman kadınlara yapılan olumsuz yorumlar nedeniyle sosyal medya üzerinden yeni bir kampanya başlatıldı.

Sosyal Medyada
Bu içerik 307 kez okundu.

Fransa’da siyasilerin başörtülü Müslüman kadınlara karşı yaptığı olumsuz yorumlar nedeniyle sosyal medya üzerinden “Hepimiz Başörtülüyüz” sloganı ile yeni bir kampanya başladı.

 

YAPILAN OLUMSUZ YORUMLARA KARŞI YENİ BİR KAMPANYA BAŞLATILDI !

2016 yılında popüler markalar tarafından başörtülü kadınlar için yapılan yeni moda trendleri nedeniyle bazı kişiler tarafından başörtülü kadınlara karşı olumsuz yorumlar yapıldı. Başörtülü kadınları hedef alan bu olumsuz yorumlara karşı sosyal medya üzerinden yeni bir kampanya başladı.

 

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BÜYÜK İLGİ TOPLADI !

Sosyal medya üzerinden başörtülü kadınlara yapılan olumsuz yorumlara karşı tepki göstermek amacıyla “Bir günlüğüne hepimiz başörtülüyüz” sloganı ile başlatılan bu kampanyada kadın veya erkeklerin çekildikleri fotoğrafları belirtilen hastag veya posta adresine gönderilmesi istendi.

 

DENDOUNE YAPTIĞI AÇIKLAMAYLA ŞAŞIRTTI !

Dendoune tarafından başlatılan bu kampanyanın açıklamasında Fransa’da yaşanan problemler nedeniyle siyasiler tarafından bu problemlerin örtülmesi amacıyla başörtülü kadınların gündemde devamlı tutulduğu söylendi.

 

FOTOĞRAFLARI PAYLAŞMASINDAN DOLAYI FACEBOOK HESABI BLOKE EDİLDİ !

Dendoune başlattığı bu kampanyada Facebook hesabında bu kampanyaya destek olan kişilerin başörtülü fotoğraflarını paylaşması nedeniyle hesabının bloke edildiğini açıkladı.

Bu başlatılan kampanyaya sosyal medya üzerinden büyük bir ilgi gelerek çocuk, yaşlı, genç veya cinsiyet farketmeden bir çok kişi tarafından destek geldi.

 

hepimiz başörtülüyüz kampanyası bir günlüğüne hepimiz başörtülüyüz
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke