Survivor'da Bu Hafta Elenen İsim

TV8'in en gözde yarışma programlarından Survivor'da bu hafta elenen yarışması Mehmet oldu.

Survivor'da Bu Hafta Elenen İsim
Survivor'da Bu Hafta Elenen İsim Kubilay
Bu içerik 774 kez okundu.

TV8'in en gözde yarışma programlarından Survivor'da bu hafta elenen yarışması Mehmet oldu. Mehmet ada da ve oyunlarda ki neşeli tavırları ve değişik bağırmaları ile sevilen biri haline gelmişti. Yapılan sms oylarında da en az oyu alan Mehmet Survivor 2016 serüvenine veda etmiş oldu.

Mehmet Kimdir 

Survivor yarışmacısı Mehmet İngiltere Aston Villa doğumlu. Bir kaç yıldır da Kıbrıs'ta yaşıyor. Türkçesi pek de iyi olmayan Spartalı Mehmet, bunun hem İngiltere hem de Kıbrıs'ta uzun yıllar kalmasına bağlı olduğunu düşünüyor.
Survivor 2016’ nın kuralları gereği kazanan takıma yeni bir yarışmacı katılacaktı. Yarışmanın ilk haftasında oynanan oyunları gönüllüler takımının kazanması ile birlikte SMS oylamasından birinci çıkan Seda Tetik ünlüler takımına girmişti.

 

Şok Kavga !

Survivor Gönüllüler adasında konseye gelmeden Semih ve Zafer arasında kavga çıktı.İki yarışmacının da konseye gelmemesi tartışmanın büyüklüğünü gösterdi. Acun Ilıcalı ise iki yarışmacı için özel bir konsey olacağını ve kararın orada verileceğini söyledi.

 

Survivor elenen isim
Yorumlar
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)