MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Meizu M3 Note Satış Rekorları Kırdı

Çinli telefon üreticisi Meizu firmasının yeni model akıllı telefonu 7 dakika içersin de 100 bin adet satıldı !

Meizu M3 Note Satış Rekorları Kırdı
Bu içerik 783 kez okundu.

Akıllı telefon pazarı günden güne giderek büyümeye devam ediyor. Akıllı telefon sektörünün giderek büyümesinin asıl sebeplerinden biri ise teknoloji firmalarının akıllı telefon pazarındaki rekabetinden kaynaklanıyor.

 

FİYAT VE PERFORMANS BAKIMINDAN OLDUKÇA UYGUN !

Çinli telefon üreticisi Meizu firmasının yeni model akıllı telefonu M3 Note fiyat ve performans bakımından bir çok kullanıcı için uygun bir telefon haline geliyor.

Akıllı telefon fiyatlarının bu kadar fazla olmasından dolayı bir çok kullanıcı bu durumdan rahatsızlık duyuyordu. Çinli telefon üreticisi bu duruma bir çözüm bularak yeni telefonu M3 Note’u piyasaya oldukça uygun bir fiyatla çıkartacak.

 

7 DAKİKA İÇERİSİNDE 100.000 ADET SATILDI !

M3 Note, Çin’de satışa sunulduktan 7 dakika içerisinde büyük bir ilgi görerek toplam 100.000 adet satış gerçekleştirdi.  M3 Note’un dakikalar içerisinde bu kadar fazla satılması Meizu firmasının akıllı telefon sektöründe iyi bir yer edindiğini gösteriyor.

 

GEÇEN YIL 20 MİLYON AKILLI TELEFON SATMIŞTI !

M3 Note, akıllı telefon piyasasına 2GB ve 3GB RAM modelleri ile satışa çıktı. Geçtiğimiz yılda akıllı telefon pazarındaki rekabete rağmen Meizu 20 milyon telefon satışı gerçekleştirmişti.

Kısa süre içerisinde oldukça ilgi gören M3 Note’un ilerleyen günlerde toplam ne kadar satış sayısına ulaşabileceği ise merak konusu oluyor.

meizu m3 note meizu m3 note satış rekoru akıllı telefonlar
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke