Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ivan Bebek'ten Volkan İçin İlginç Rapor

Braga maçında adeta temsilcimiz Fenerbahçe'yi yakan Ivan Bebek, şirin gözükmek için kendisini iten Volkan Şen için raporu hazırladı : '' Hafifçe itti,centilmence sahayı terk etti''

Ivan Bebek'ten Volkan İçin İlginç Rapor
Ivan Bebek'ten Volkan İçin İlginç Rapor Direnç Güneş
Bu içerik 1188 kez okundu.

Braga maçında adeta temsilcimiz Fenerbahçe'yi yakan Ivan Bebek, şirin gözükmek için kendisini iten Volkan Şen için raporu hazırladı : '' Hafifçe itti,centilmence sahayı terk etti''. 

Avrupa Ligi 2.maçında Braga - Fenerbahçe karşılaşmasında  yönettiği kötü yönetimle temsilcimiz Fenerbahçe'nin adeta elenmesine yol açan Hırvat hakem Ivan Bebek,kendisini şiddetli şekilde iten Volkan Şen için ilginç bir rapor hazırladı. 

Bebek’in, UEFA’ya yolladığı raporda, “Volkan Şen, gördüğü kırmızı kart sonrası bana hafifçe temasta bulunmasına rağmen, daha sonra çok centilmen bir şekilde sahayı terk etti” diye yazdığı ortaya çıktı.

Volkan Şen fair - play aykırı hareketine rağmen Ivan Bebek'in bu raporu sonrasında ceza almayacağı belirtildi.

Volkan Şen fazla cezadan kurtuldu!

Aynı karşılaşmada Alper Potuk rakibine çok sert bir harekette bulunmuş ve kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı. Alper Potuk disiplin kuruluna sevkedilirken , Volkan Şen ise fazla ceza almaktan kurtuldu. UEFA böyle olaylarda oyuncuya en az 3,4 maç ceza veriyor ancak Iven Bebek'in raporuyla birlikte Volkan Şen ekstra ceza almaktan kurtulmuş olacak. UEFA, ayrıca 17 Mayıs'ta Alper ve Pereira'nın cezasını da belirleyecek. 

Ivan Bebek Volkan Şen Fenerbahçe rapor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı